Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt botrány érettségin?...

Volt botrány érettségin? Kiderült valami súgás, rossz megoldás terjedt végig és az elnök észrevette vagy ehhez hasonló? Mi lett a következménye?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Én székesfehérvári vagyok, és az egyik iskolában (nem az enyémben) kiderült, hogy az egyik lány a telefonjával puskázott. Ezért megszakították a vizsgáját, vagy eltiltották vagyis nem tudom mit szokás ilyenkor. Azt nem tudom pontosan, hogy csak abból a tárgyból vagy az összesből kell-e új érettségit csinálnia.
2011. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
utolsó,ez melyik suli?
2011. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tatay Sándor Alapítványi Gimnázium (gimnázium, na de milyen...)
2011. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja de egyben szakközépiskola és szakiskola is.
2011. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De hát a telefont mindenkinek kötelező kitenni a tanári asztalra! Olyan csalásra értettem, hogy súgtatok egymásnak, és mindenkinek rossz lett, ugyanúgy..
2011. máj. 14. 12:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó, de pl. nekem is 2 telefonom van. Egy jó, meg egy nagyon nagyon rossz állapotú. Na ha azt kiteszem, nem hiszem, hogy megkérdőjelezik, hogy van másik, elhiszik, hogy csak erre telik és puskázhatok a másikkal. Amúgy honnan tudjam hogy te mire gondoltál? Nem vagyok gondolatolvasó. Ja és ez is csalásnak számít. És ez botrány is volt.
2011. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Jogilag senkit nem kötelezhetnek, hogy rakja ki a telefonját. Pl én sem raktam ki, kikapcsoltam és elraktam a táskámba. Ha kérdezték azt mondtam, hogy alapból otthon hagytam. Nincs joguk átvizsgálni a táskámat, mert ahhoz engedély kell és erősen kétlem, hogy ilyenért nekiállnak hisztériázni:D

2. Benne volt a híradóban, hogy idén sem volt botrány az érettségin.

2011. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

12:23


Tatay?Ki gondolta vna h fizetős alapítványi suliban ilyen dolgok történhetnek :D

2011. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 2012-ben történt az iskolámban. Án 11-es voltam és előrehozott érettségit csináltam földrajzból. A botrány a 12-esek egyik csoportjában történt. Matek vizsgánál egy rossz megoldás elterjedt, emiatt egy csomó embernek 1 pontos lett a dolgozat második fele. Végén az eredmények kihirdetésekor mondták a tanárok, hogy kinek hány pontja lett és hogy ki mehet javító szóbelizni.
2018. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!