Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általában a gimnáziumokban...

Általában a gimnáziumokban azokból a tantárgyakból van szintfelmérő, amik csoportbontásban vannak?

Figyelt kérdés
Az én új sulimban ezek:idegen nyelvek,infó,matek. Vagy másból is lesz? És ez ha rosszul sikerülnek,akk a tanárok tényleg be fog skatulyázni, h én mittudomén 3-as szintű vok és ezáltal nem igazán lesz esélyem 4-es 5-ösnek lennem? Vagy csak a f*sz tanáraim ijesztgetnek ezzel?
2011. máj. 14. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én régen nem valami jóra írtam meg a szintfelmérőket, csak angolból volt jó.Elsőben rossz tanuló voltam de főleg a lustaságom miatt, 10.-ben már sokkal jobban tanultam, sok tanár csak nézett:D
2011. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D

és milyen suliba jársz? mármint úgy értem, h gimi v. szakközép

2011. máj. 17. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
gimibe:)
2011. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok gimnáziumban a csoportbontás nem felmérés, hanem névsor alapján történik.
2011. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aha,köszi :-)
2011. máj. 18. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!