Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 0-ról fel lehet készülni 2...

0-ról fel lehet készülni 2 hónap intenzív tanulással a középszintű kémia érettségire?

Figyelt kérdés

Könyveim: Mozaik kiadós kémiakönyvek (7-10. osztály)

Villányi Attila: Ötösöm lesz kémiából!

Villányi Attila: Kémia a kétszintű érettségire!

Czirók Ede: Saját kémialaborom a sikeres érettségihez


Kb. 95%-ra kellene sikerülnie. Ha július elején nekiállok, és nagyon intenzíven tanulok, októberben sikerülhetne ezekből a könyvekből összehozni??


Köszi! :D


2011. máj. 18. 12:21
 1/8 A kérdező kommentje:
intenzíven csak július-augusztus hónapban tudnák tanulni, azért írtam 2 hónapot :D
2011. máj. 18. 12:24
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem. Bár kémiából sose voltam igazán jó.
2011. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
lazán. 1 hónap is elég rá :)
2011. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia,a 2 hónap intenzív tanulás előtt azért ha van egy kis időd olvass el minden nap egy-egy részt a fenti könyvekből.WC-n,buszon,lefekvés előtt,kávézás közben akad az embernek pár perce,nagyon hasznos lesz majd,hogy nem lesznek ismeretlenek ,ha nekifogsz az intenzív tanulásnak.Én 3 hónap intenzív tanulással készültem fel biológia-földrajz érettségire,0 tudással.Mindkettő majdnem 90%-os lett.De piszok nehéz volt...Sok sikert
2011. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy olvastam először, hogy két nap. Az necces lenne, de így simán. :D
2011. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
95% csak óriási mázlival. 80, talán 85 hozható, ha komolyan veszed és alapjáraton is jóképességű vagy.
2011. máj. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ezt így azért nem kéne kijelenteni! Eddig miért nem tudtál tanulni? Ha valami olyan okod volt amiről nem tehetsz, akkor elnézést kérek, de ha eddig is lusta voltál, akkor felejtsd el, de gyorsan! Én végig tanultam a kémiát gimiben (2 év plusz 2 év fakultáció) végig ötöseim voltak belőle és idén kaptunk egy olyan középszintűt, amit a kémia versenyesek sem tudtak jól megírni. Olyan durvát, hogy a 80%ért imádkozom, hogy bármi esélyem is legyen orvosira. Aki erre két hónapot tanult, akármilyen jó esze is van, nem tudta még 4-re sem megírni! Azt tudom mondani, hogy láthatjuk egyre nehezedik, minden évben szigorítanak. (pl. ha orvosi a célod jövőre, csak emelt biosz és EMELT kémiával együtt tudod megszerezni a maximális pontot, tehát akkor a közép kevesebbet ér) Másrészt ha a mostanihoz hasonló nehézségű lesz jövőre is akkor esélytelen két hónapnyi tanulással még a négyes is! És gondolj arra, hogy ott van a többi tantárgyad, amire készülnöd kell, mert ugye előrehozott az igaz, de iskolába kell járnod és felelned minden másból is, ráadásul bele is számít a továbbtanulásba, ha nem duplázol) Szóval vagy sürgősen állj neki vagy menj év végén! (Én már bánom mondjuk, hogy tavaly nem próbáltam meg, mert a tavalyit megíratták velünk dolgozatba és 96 %-ost írtam, ezért indultam neki annyira magabiztosan-kár volt, nagyon megszívtam..)
2011. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na? Hogy sikerült?:)
2013. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!