Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen volt az idei fizika...

Milyen volt az idei fizika középszintű érettségi? Nehéznek vagy inkább könnyűnek mondható? Ilyenre számítottatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, az első rész szerintem nem volt annyira vészes, bár volt pár nehéz. A második rész-ben is sztem elég változó nehézségűek voltak a feladatok. Szerintem az elektromosság témakörből baromi kevés kérdés volt konkrétan csak az első rész legelső kérdése, ami csupán egy 2 pontos kérdés volt. Viszont dinamika valamint atomfizika elég sok volt benne. Kár, hogy az elektronikai alapismeretekből, ami a gyakorlatban az egyik legfontosabb része a fizikának, késöbb az egyetemen is, ilyen kevés kérdés volt. Összességében sztem tűrhető nehézségű volt. Mi a te véleményed?
2011. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
idén lehetne könnyebb.
2012. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!