Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért lett mostanában ilyen...

Miért lett mostanában ilyen népszerű a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem? (MOME)

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent neked a mostanaban? Nekem az elmult 1-2 evet, akkor viszont nem latom, hogy olyan nagyon nepszeru lett volna. Ismerosom 5 eve jelentkezett oda akkor meg iparmuveszeti volt es mar akkor is iszonyu nehez volt bekerulni. Kiemelkedoen jonak kell lenni, hogy bekerulj, hogy bent maradj es nem utolso sorban, hogy fennmaradj miutan vegeztel.
2011. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nekem is úgy kb 1-1,5 évet!azóta az ismerőseim közül nagyon sokan mennek/ szeretnének oda menni!

tényleg ennyire jó suli?

2011. máj. 19. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen a területen, igen ez a legjobb. Kb. olyan, mint mondjuk a szinmuveszeti a szineszeknek. Csak tenyleg nagyon nehez bekerulni, de persze nem lehetetlen. Sok sikert hozza!
2011. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)remélem sikerül bekerülni és utána is összehozni valamit!!:D
2011. máj. 20. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!