Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sorban, hogyan jönnek...

Milyen sorban, hogyan jönnek általában az iskolák? Leirtam a részleteket

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy 7. vagyok, de nincs nálam nagyobb a családban még az unokatesók közt sem, és nem tudok semmit erről.4-5-ös tanuló vagyok, gimibe meg egyetemre nem akarok járni, de általános suli után mi jön? Főiskola, közép iskola, szakiskola, melyik után és hogy, mikor írjuk az érettségit? Bocsi ha sületlenség, de nem tudok semmit róla.
2011. máj. 19. 19:03
 1/5 anonim válasza:
100%
Általános iskola--> Gimnázium, Középiskola, Szakiskola--> egyetem/fősuli.. :) Haa jóltudoom. :$
2011. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
xD Szuper iskolába járhatsz jelenleg, ha ilyeneket nem mondanak el.. :D
2011. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

előző: amikor én voltam annyi idős, én sem tudtam semmit... valahogy erről mindig elfeledkeznek a tanárok.

kérdező: általános iskola után valamilyen középiskolába kell mindenféleképpen menned, ami lehet gimnázium, szakközépiskola vagy szakiskola, érettségizni a gimnázium vagy szakközépiskola 4. vagy 5. éve végén fogsz, a szakiskolákban viszont csak szakmát lehet szerezni. középiskola után, ha megvan az érettségid, mehetsz egyetemre vagy főiskolára.

2011. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

még az előzőhöz:

érettségi után szakosodhatsz,azaz megszerezhetsz egy szakmát az iskolában(pl) vagy ha az szakmunkás egyben szakközép is akkor érettségizhetsz is,anyukám így csinálta anno.

Szakmunkásba járt majd ment nappalira!:)

2011. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettetek :)
2011. máj. 21. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!