Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Át lehet iratkozni más középis...

Át lehet iratkozni más középiskolába?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, ha minden igaz nyáron a fővárosba költözünk vidékről. Csak van egy kis gond. Egyetlen középiskolába adtam be a jelentkezési lapot, azt is abba a kisvárosba ahol lakunk, és ahol az általános is van. Szóval, hogy ha elköltözünk és nem jelentkeztem más középiskolába, akkor hogyan lehet ezt megoldani? Mert felmerült bennem egy válasz; mégpedig az, hogy az első hetet majd lejárom vidéki suliba, és csak utána iratkozunk át egy fővárosi középiskolába. Megoldható lenne ez? Esetleg valamilyen más ötlet? Segítsetek, nagyon kétségbe vagyok esve!
2011. máj. 19. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress ki egy középiskolát, ahol szeretnél tanulni és hívd fel, beszélj az igazgatóval. Általában kedvesek és megértőek, de az is lehet hogy nem fognak oda felvenni, de majd ajánlani fognak egy másik középiskolát, ahova lehet, hogy simán felvennének!
2011. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen van egy olyan iskola, ahova az új lakóhelyed szerint kötelesek felvenni. De azért próbálkozhatsz másikkal is, ha az nem tetszik. Mondd meg, hogy a felvételi után költöztetek el, lehet, hogy megoldják.
2011. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Még egy tanács: Budapesten ne mondd azt, hogy főváros, mert vidékinek néznek. :-PPP Itt csak Pest vagy Budapest.
2011. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. utolsó; köszi a tippet ;) :D
2011. máj. 20. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!