Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Át tudok iratkozni másik...

Át tudok iratkozni másik középiskolába jövőre?

Figyelt kérdés

Lehet h meg fogok bukni sajnos:S Át tudok iratkozni jövőre másik suliba mert a mostani az nem tetszik egyáltalán.

Szóval ez megoldható lenne?


2009. máj. 21. 19:57
 1/5 A kérdező kommentje:
És ezt pontosan hogy lehet elintézni?
2009. máj. 21. 20:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Átlehet de ez az iskolán függ.

Attól hogy milyenek a jegyeid,és mennyi az osztály létszáma,milyen szakra szeretnél menni.

Annyi az egész hogy évvégén (az iskolákra kiszokott irva lenni hogy mikor vannak bent a tanárok)és ha 18 éven aluli vagy akkor sszülővel az igazgatóhoz kell menni.Elkell mondani hogy mi okból szeretnél átíratkozni stb

2009. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha megbuksz, akkor a masik iskolaban is bukottnak fogsz szamitani, bar szerintem ez a teny (a bukas) megneheziti a dolgodat, hogy atvegyenek egyaltalan. Tanulni kellett volna..
2009. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Át tudsz, ha 18 éves vagy akkor szülő sem kell, 18 alatt kell. Én 3 éve ugyinígy jártam, minden probléma nélkül felvettek másik iskolába, jövőre végzek. Ne aggódj, semmit sem számít az a + egy év. Talán nekem még jobb is, hogy nem a válság idején hanem egy évvel utána végzek.
2009. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
pótvizsgázz a kiválasztott suliban,ahová menni szeretnél. így megoldható. ha ott megvan a kettes,akkor halasztás nélkül mehetsz tovább. barátom egy éve pont így ment át másik suliba.
2009. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!