Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igazságtalanság az általános...

Tothgubi kérdése:

Igazságtalanság az általános iskolában. Létezik?

Figyelt kérdés
Elnyomás,megaláztatás az osztály előtt stb...
2011. máj. 22. 09:56
 1/8 Minekmondjam Meg válasza:
Nálunk mindennapos-.-
2011. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy ne létezne,basszus..
2011. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rövid példát is írnátok?
2011. máj. 22. 10:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Kirántják a széket a gyerek alól,aztán jót röhögnek szegényen. Láttam már olyat,hogy kórház lett a vége. Vagy a jó öreg csúfolódás.
2011. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy mikor tanár alázza le a gyereket a táblánál ? Az is mindennapos...de beszélgethetnénk a diákok hozzáállásáról is, szerintem néhányan megérdemlik. Persze annál gerinctelenebb dolog nincs, mikor egy gyereket saját társai csúfolják és alázzák...
2011. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Néha még durvább, mint amit a TVben mutogatnak, hogy tyűűűű ilyen is előfordul.
2011. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tanulásban,és a fegyelmezésben is megnyilvánul..A lányom 2 év múlva megy iskolába,de már borsózik a hátam tőle.Mikor gyerek voltam akkor is az volt.Pl.Elnézik az egyiknél,ha sokszor nem készül az órára,a másiknak,meg bevágják az elégtelent.Az egyik gyereknek kevesebb teljesítményért megadják a jó jegyet,míg a másik agyon tanulja magát,és nem halad.Az egyik gyereknek elnézték,ha bántóan viselkedik a társával,a másikat meg fegyelmezték,mert megakarta védeni magát(,,attól,hogy téged bántanak, Te legyél jó gyerek,és szépen szól")

Tudom mindig lesznek igazságtalanságok,de hallom szülőktől most is,akiknek iskolás a gyermeke,hogy markáns különbségek vannak iskolák között,és ezek az igazságtalanságok tényleg nagyok.Olyan mintha nem is mernének a tanárok mindenkivel következetesek lenni egyformán.Mitől van ez??

2013. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Létezik hát, mindig is létezett.. És legszebb példája, ha arra a gyerekre szállnak rá tanárai, akit egyébként is szívatnak az osztálytársai.. Mikor hiába írtam 4-es dolgozatot, csak 3/4-et kaptam rá, ami a naplóba beírva egy 3-as meg egy 4-es volt, vagy ha nagyon jó lett akkor sem 5-ös, csak 4-es... Egy életre el tud ám menni a tanulási kedv mikor rendszeres az ilyen... Nekem 20 év kellett, h megint leüljek tanulni..
2016. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!