Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az iskolának mindjárt vége és...

Az iskolának mindjárt vége és én úgy gondolom most már mindenki nagyin fáradt én is igen fáradt vagyok mostanában nem is tudok oda figyelni órákon pedig most fogjuk írni a nagy tz. Ket írjatok lécci mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
örülj, h nem most érettségizel vagy nem egyetemre jársz. Mivel nálunk most kezdődik az igazi tanulás
2011. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy nem közeleg az adóbevallási határidő, esetleg valami munka projekt határideje... :D
2011. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jah..mi szívunk az érettségi miatt..már az írásbelin mennyit...és képzelheted h mi hogy kibuktunk és még így tanuljunk 1 hónapot, közel 100-120-140 tételt. A legjobb amit tehetsz h túléled szép csöndben, a vége már neked laza lesz, kirándulásokkal meg semmittevéssel együtt.
2011. máj. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, az 5. osztály baromi megerőltető... :)
2011. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy? mert ha általános iskolás akkor nagyon nem megerőltető
2011. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!