Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal mostanában nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal mostanában nem mennek jól a dolgok. Nem tudunk megegyezni, rengeteget veszekszünk. Azt kaptam tanácsnak, hogy tartsunk valamennyi idő szünetet, de más meg azt mondja, hogyha szünet lesz, biztosan vége. Mit gondoltok? Tanács, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:

A szünet a legnagyobb hülyeség, amit meg lehet tenni egy kapcsolattal

De ez csak az én véleményem...

2010. nov. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Moszuke ***** válasza:
egy szó: kommunikáció
2010. nov. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Le tudnád írni esetleg, hogy miken veszekedtek? Mióta vagytok együtt?

Szerintem a szünettől nem oldódnak meg a gondjaitok, nem fogjátok jobban elfogadni/megérteni egymást. Üljetek le beszélni. Mondjuk egyezzetek meg abban pl. hogy minden vélemény a 'szerintem' szóval kezdődjön, ne akarjátok egymásra erőltetni a gondolataitokat, ne lerohanjátok egymást , hanem próbáljatok érvelni. Sok sok szeretettel és türelemmel meg tudjátok oldani szerintem. Csak dolgozni kell rajta =) sok szerencsét

2010. nov. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Moszuke ***** válasza:

egy próbát megér... olvassátok el mind ketten ezt:

Barbara Pease - Allan Pease - Miért hazudik a férfi, miért sír a nő


ha ez sem segít akkor semmi.. persze fel is kell fogni a könyv mondani valóját.

2010. nov. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne kérj szünetet..az minden kapcsolat megrontója.Elképzelhető,hogy meg lehetne oldani egyszerűen csak annyival,hogy leültek és megbeszélitek,hogy mi nem jó és miért van ez a sok veszekedés.Vagy kicsit magatokba szálltok..Nekünk is voltak időszakok mikor sokat veszekedtünk..elgondolkoztam,hogy miken és rájöttem,hogy ezek közül sokminden milyen kis butaság.Eldöntöttem,hogy ezentúl türelmesebb leszek és lenyelem magamban,ha megint valami olyan jönne,ami veszekedést szíthatna..Ez persze nem azt jelenti,hogy halmozom magamban a dolgokat,aztán egyszer kiborul a bili,hanem megtanultam fokozatosan,hogy milyen kis butaság,nem is érdemes ezen vitázni.Eleinte nehezebb volt lenyelni,vissza kellett magam fogni,hogy ne szóljak,aztán a végén már mi sem egyszerűbb..észre sem veszem..Gondoljátok végig,hogy mikről van szó,és próbáljatok továbblépni rajtuk,ha apróságok..
2010. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm! főleg a 3. kommentelőnek,akinek igazán kedves volt a válasza,meg köszönöm a könyv ajánlást is,el fogom olvasni.

10 hónapja vagyunk együtt..hogy min veszekszünk? főleg a haverokon,7-ből 6 napot velük tölt(ene)...úgy érzem sokkal fontosabbak mint én. meg az hogy nagyon megváltozott.úgy érzem hogy rengeteget képzel magáról...amióta fősulis lett.:(

2010. nov. 28. 00:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban vannak mely pontok amiket tul kell veszelni, utana 'ujra kisut a nap'.

18 f

2010. nov. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és az normális,hogy ez a mélypont szeptember óta tart?...november legvége van.:(
2010. nov. 28. 01:03
 9/9 anonim ***** válasza:
mindenhol van mély pont. de szünet ne legyen. ez hülyeség. azt tanácsolom beszélgesetek. mond el hogy érzel. persze ha lehet akkor vita nélkül. probáljatok beszélgetni este az ágyba. én könyvre se biznám magam. legjobb és legegyenesebb dolog az öszinteség.
2010. nov. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!