Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyha van 20 igazolatlan...

Drunkenzor kérdése:

Hogyha van 20 igazolatlan órám abbol nem lessz baj?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Dehogynem! A helyesírásoddal már most is baj van mert sokat lógtál az iskolából. :P Ez nem elég???
2011. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem tudom, nálunk egy igazolatlan után írták a levelet a szülőknek, több után már csak rosszabb lett a büntetés. 20-nál.. nálunk szerintem 3-4 után repültél volna.
2011. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De baj lesz majd legkésőbb év végén mikor összeszámoják hány igazolatlanod van. Nálunk 7 igazolatlan után küldtek levelet és 10 igazolatlannál ment a büntetés a szőlőknek (pénzbüntetést kellett fizetniük). Van egy óraszám ha azt is meghaladja a gyerek a hiányzásaival akkor a szülőtől megvonják a családit.( Azt hiszem olyan is van hogy elvehetik a szülőtől a gyereket,de ez nem biztos. )
2011. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Heti hány órába tanulod a tárgyat?

mert ha heti kettő akkor az órák 68%ról hiányoztál a megengedett 30 helyet


Tehát baj lesz belőle....ha jól tudom megvonják a családi pótlékot elvileg. Gyakorlatba még nem találkoztam ilyen próblémával

2011. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen,"lessz" baj.Bár már nem járok suliba,de nálunk úgy volt,hogy 30órától többet igazoltan sem fogadtak el.Nem értem,hogy mért olyan megterhelő iskolába járni,szerinted nem a te érdekedet szolgálja?
2011. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


Amúgy szerintem melyik suliba hogy.. Én nekem sajna (tudom, ez az én hibám) 27 óra igazolatlanom van és nagyon kell vigyáznom, mivel betöltöttem a 18-at, 30-nál ki is tehetnek. Kaptam papírt az igazolatlan óra mulasztásaimról, ennyi történt. Hogy máshol hogy van, passz. De kitartás, már nagyon kevés van hátra és itt is a nyári szünet!!

2011. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a jegyzőnek küldenek levelet. Ő majd kimegy és ha úg ítéli meg akkor vagy szól a gyermekjólétnek vagy csak pénzbüntetés.
2011. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A mi időnkben ha valaki meghaladta a 30%-ot az adott tantárgy óráiról való hiányzásban, akkor vizsgázni kellett belőle. Ettől függött, hogy engedték e a következő tanévben egy osztállyal feljebb.

Ma a családi pótlékot megvonják a szülőktől azt tudom, és szerintem ez a vizsga dolog is él.

2011. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nálunk egy igazolatlan után megy az igazgatói figyelmeztetés, 2.-nál megy a jegyzőhöz a téma és a családi pótlék megvonása...és eddig tudom, pedig van valami olyasmi hogy a gyereket otthonról is elviszik, de ez már nagyon soknál lehet.
2011. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen suliba jársz, én meglepődtem a többieken o.o nálunk eddig 50 után vonták meg a családit, ezt lecsökkentették 25 -re idén a sok lógás miatt. Gyere át hozzánk xd
2013. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!