Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egy osztályozó vizsga...

Milyen egy osztályozó vizsga kémiából?

Figyelt kérdés

kicsit hosszú lesz.

Kémiából nincs elég jegyem, ezért a tanár osztályozó vizsgán akarja értékelni a teljesítményemet.

Múlt héten írtunk egy témazárót, ami elég nehéz volt, és szerintem egyes lesz. Bár ki tudja.

Félévben kettes voltam, és elég sokat hiányoztam (nem lógtam), ez miatt nincs is jegyem, de holnap kapjuk ki a kémia témazárókat.

Mi legyen? Mondta a tanár, az osztályban, lehet hozni kiselőadást, arra mindig egy hármast szokott adni.

Viszont ekkor is csak két jegyem lenne, tehát, akkor feleltetne még jövő héten, ha egyáltalán feleltetne.

Most mi legyen? Törjem magam, hogy ne kelljen osztályozó vizsgára mennem, de nem sok esély van arra, hogy így átmegyek.

Nem tudom, hogyan mondjam meg ezt anyámnak, matekból nem megyek át, az bukás.

Mi legyen?


16F


2011. máj. 30. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha nyáron tanulni akarsz, akkor menjél osztályozó vizsgára. én tuti még hajtanám magam ebben a két hétben. A net tele van ilyen kémiai kísérletekkel. Csinálj két előadást. Meg még minden hétet feltethet is.
2011. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
De béna vagy!
2011. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mért?
2011. máj. 30. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!