Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvos szeretnék lenni....

Állatorvos szeretnék lenni. Milyen suliba járjak?

Figyelt kérdés

100% hogy állatorvos leszek!Milyen suliba menjek?

(csak a kérdésemre válaszoljatok!)


2011. máj. 31. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Állatorvosi egyetem? Esetleg, de nem biztos, lehet hogy elég a 8 általános.
2011. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Névre pontosan milyen suliba menjek? Valaki tud segíteni? Leírnátok nekem, hogy általános suli után hova menjek?
2011. máj. 31. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


pl: Szent István Egyetem - Állatorvos-tudományi Kar - állatorvosi

2011. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor általános iskola után a környékeden a legkeményebb gimnáziumba menj, ott is lehetőleg bioszra, és persze minden héten legalább kétszer délutánonként kémia külön kémia tanárhoz, állatorvosira bejutni talán a legnehezebb, szinte lehetetlen, legalábbis nekem és a többségnek biztosan
2011. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az Apáczaiba (Bp.) jártam, ott nagyon kemény volt a biosz meg a kémia is. Simán fel is vettek elsőre az Állatorvosira, most fogok végezni.
2011. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!