Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ezen a héten...

Szerintetek ezen a héten megjönnek a fellebezési levelek ( középsuliból)?

Figyelt kérdés
olyan jó lenne ha ikertesóm is bekerülne egy jobb féle suliba, pl oda is ahova én megyek, és úgy hallottam hogy az ikereket nem nagyon szokták szétválasztani, de nem is lenne baj, csak hogy ezt is nézték e vajon az indoklásba a fellebezési papíron....
2011. jún. 1. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
azért kéne felvenni mert okos nem azért mert ikrek vagytok
2011. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ikreket nem szokták szétválasztani... Hát LOL. Most nem sértésből mondom, de majd egyetemre is ilyen alapon fogtok menni? A szétválasztás még általános iskolában egy valós probléma lehet (ugye óvoda után), de nem hinném, hogy középiskolában ez bármit is jelentene.
2011. jún. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát én nem tom h mi van, nekem egy tanár mondta...csak mert ugyanolyan okosak vagyunk szal nem értem hogy egy nála hülyébb gyereket hogy vettek fel abba az osztba...vagyis van egy tippem.....


esetlega kérdésemre senki se tudja a választ? hogy mikor jön a levél?...na mind1

2011. jún. 2. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
ápr.25. utána tudsz fellebezni!
2012. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!