Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépész középsuliból szeretnék...

Gépész középsuliból szeretnék átmenni rendészeti suliba.11es vagyok. Van rá esély?

Figyelt kérdés

Felhívtam a sulit és az igazgatóhelyettes azt mondta hogy nem vesznek már át mert a rendőrök nem engedik vagy mi..

4 es tanuló vagyok és kitűnő sportoló! Van rá esély hogy mégis átvegyenek? Vagy van egy ilyen előírt szabály... Tudom hogy külömbözeti vizsgát kell tennem de azt megcsinálnám! Bármit megcsinálnék hogy átvegyenek!


2011. szept. 8. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:

"Felhívtam a sulit és az igazgatóhelyettes azt mondta hogy nem vesznek már át mert a rendőrök nem engedik vagy mi.. "


Kérdésedben a válasz, ha a suli ezt mondta nincs rá esély

2011. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!