Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelező teljesíteni az...

Kötelező teljesíteni az ilyeneket?

Figyelt kérdés
Felvettem egy egyébként nem kötelező szemináriumot, amiről menet közben kiderült, hogy nagyon szívatós és a két zh és beadandó mellett szóbeli beszámoló is van. Elmentem a szóbelire és megbuktam, bár a két zh-m hármas lett a beadandót nem tudom hányas. 31-én kellett volna lezárnia a tanárnak de az etr-ben nincs jegy, szerintem megbuktam belőle. Úgy döntöttem, hogy nem érdekel és majd teljesítek helyette valami mást. De lehet ezt. Nem csúszok meg semmi igaz? Csak egyszerűen nem kell felvennem a következő félévben és kész. Ugye?
2011. jún. 2. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kötvál vagy szabvál? Egyébként mindegy, ha nem épül rá semmi, akkor nem kell aggódnod. Ha kötvál és épül rá valami, akkor sem kell aggónod, mert azért vál., hogy lehet pakolgatni, nem fogsz vele csúszni.
2011. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kötelezően választható, de vannak más fajták is ebből témakörből. Ha valamelyik másikat teljesítem akkor nem baj, ha ezt nem?
2011. jún. 2. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában úgy van, hogy x mennyiségű kreditet kell csinálni kötválosokból, vagy x darabot kell megcsinálni. Ha más kötválos tárgyakkal is meg tudod csinálni ezt, akkor nincs gond. Ha netán mégis muszáj lenne megcsinálni, akkor is felveheted bármikor, semmit nem számít, hogy most nem teljesíted.
2011. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerencsére van másik ilyen "típusú" kurzus, ahol normálisabb a tanár, úgyhogy felveszem azt a következő félévben. A lényeg az hogy ezt nem akarom soha többet, évek múlva is elő fognak jönni ennek a vizsgának egyes jelenetei a rémálmaimban.
2011. jún. 2. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd annyira a lelkedre, inkább röhögj rajta, hogy milyen hülyeségeket kell tanulnod :D
2011. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak igaza van. Anyum nekem azt mondta, hogy nem is egyetemista az, aki még nem bukott... Hát, lehet benne igazság. Ne aggódj, főleg, h. ez csak egy kötelezően választható. És + jó tanács: ilyeneknél érdeklődj felsőbb évesektől, h. melyik tanárnál érdemes mit. :)


Meg ha egy tanár jó fej egy előadáson/szemináriumon, akkor érdemes lesni, hátha hirdet ő is ilyen kötelezően választhatót (nálunk pl. ez nem szemeszterhez kötött, szóval én most vettem fel egy olyan nőnél, akit imádok :)). Bár tény, h. nálunk kevés a tanár, így könnyebb volt kifogni.

2011. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!