Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakközépbe vettek fel átakaro...

Szakközépbe vettek fel átakarok iratkozni gimnáziumba ez lehetséges? Van átjárás a szakközépből gimibe mert tanárom azt mondta hogy nincs mások meg azt hogy lehetséges!

Figyelt kérdés
MOst melyik az igaz? Kell valami vizsgát tenni vagy nem? És ha átszeretnék menni mert nincs átjárás és felvesznek akkor előről kellene kezdenem a 9. osztályt?
2011. jún. 3. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Félévkor át mehetsz.Én így tudom és nem kell újra elkezdeni a 9.et bár nem tudom.Ha nem akkor sok pótlás.
2011. jún. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Lehetseges, ha talalsz egy olyan fogado intezmenyt, ami kulonbozeti vizsgaval atvesz.
2011. jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mi az a különbözeti vizsga?
2011. jún. 4. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát olyan tantárgyból ami nektek nem volt szakközépben

(pl. második idegen nyelv) abból lehet különbözeti vagy szakmai tárgyból (ami meg gimiben nem volt)-

2016. ápr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!