Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt szintű matek érettségire...

Emelt szintű matek érettségire egyedül rá tudok készülni, nagyon sűrgős lenne?

Figyelt kérdés
matektanárra nincs pénzem csak könyvekre lenne, vmi tanács?
2011. jún. 5. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni kérdés, hogy fel tudsz-e. Ha elég elszánt vagy, szerintem igen. Én is egyedül készültem fel. Javaslom a műszaki kiadós összefoglalót a direkt emelt szintre íródott feladatgyűjteménnyel, és valamelyik emelt próbaérettségis kötetet. A szóbelire a tételek a feladat kivételével nyilvánosak, azokat ki kell dolgozni úgy, hogy minden tételhez előre átgondolsz legalább 1 definíciót, 4 alkalmazást és főleg egy tételt, amit bizonyítással együtt elő tudsz majd adni a témával kapcsolatban.
2011. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ! milyen szintről kezdtél el felkészülni mert én matekból 3-mas vagyok de nagyon nagyon le szeretném tenni.
2011. jún. 5. 15:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mindig jó voltam matekból. De ha tényleg akarod, és tudsz érdeklődéssel hozzáállni, akkor szerintem menni fog neked is. És az egyetemen majd rájössz, hogy az érettségi még akkor is nagyon könnyű dolog, ha emelt szintű. Gondolom, mikor hármasod volt, nem igazán érdekelt a tárgy, ugye?
2011. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
3-as matekkal azért elég merész az emelt szintet megcélozni szerintem. Nyilván idő kérdése, de azért emelt szinten tehetség is kell. Egy jól megírt középszinttel jobban járnál.
2011. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát a 3-masom is olyan mint a matek tanárom :)

az emelt szint mégis jobb lenne mert kötelező egy

emelt szintű, ha nem is rengeteget számít műszaki főiskolánál.

2011. jún. 5. 16:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor akarsz érettségizni? Ha felmerül valami kérdésed, írj nyugodtan, én most végzek a fizikus bsc szakon.
2011. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 3-assal tényleg elég merész dolog, sőt.. Készülj fel rám, hogy ahogy én hallottam nagyon-nagyon nehéz.. És azért jó, ha megvan a matekhoz a kellő eszed, logikád. Szerintem mindenképp tanárral vállald be!
2011. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Novemberig csak rá lehet készülni nem? de engemt is a tanár aggaszt, de sajnos nincs pénzem.
2011. jún. 8. 19:28
 9/9 anonim válasza:
Na, hogy sikerült?
2019. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!