Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az igaz, hogy az emelt szintű...

Az igaz, hogy az emelt szintű OKJ az a középfokú és felsőfokú között áll, vagy csak reklámszöveg?

Figyelt kérdés
(Tehát középfokúnak végzettségnek számít, vagy nem?)
2011. jún. 6. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hááát, nekem is olyanom van. Mármint emelt szintű OKJ-s. A suliban azzal hülyítettek minket, hogy felsőfokú, diplomát nem adó képzés a neve. (2005.-ben) Ezzel szemben mindenhol furcsán néznek rám, mikor előadom ezt és nem ismeri el senki. Most vagy az emberek korlátoltak és felsőfokúnak csak azt ismerik el ami diplomát ad, vagy átvert az iskola. 6 éve nem tudom kinyomozni, úgyhogy ha rájössz ill. ha valaki megválaszolja, azt nagyon megköszönném én is.
2011. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, az tuti, hogy nem felsőfokú. De van felsőfokú okj is, ami viszont nem diploma, ha jól tudom.
2011. jún. 6. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Középfokú végzettségnek számít. Nézd úgy, hogy a sima középfokú OKJ az érettségivel van 1 szinten az emelt szintű pedig az emelt szintű érettségivel.
2011. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az okj az, mint ha a szakközép után maradtál volna még 1-2 évet, és így kaptál egy szakmát.

A felsőfokú végzettség az, ha elvégzel egy 3+2 éves egyetemet, vagy egy 3 éves főiskolát.

2011. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én gimi után mentem erre az emeltszintű OKJ képzésre és nemcsak én hallottam, hanem az egész csoport, hogy azt mondták: diplomát nem adó, felsőfokú képzés. 2005-ös történet, mint írtam.
2011. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felsőfokú szakképzés ?
2018. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!