Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Áprilisban meglett németből a...

Áprilisban meglett németből a középfokú nyelvvizsgám, az érettségimet viszont lehúzta a szóbelivel 60%-ra a tanárom. Tudok valamit tenni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 14:12
 1/7 A kérdező kommentje:

Már az írásbelin is szívózott velem, ott a levelemet húzta le, de nem lebbeztem fel, hogy ne hergeljem magamra még ennél is jobban. :S

Úgy voltam vele, hogy majd a szóbelivel felhúzom. A szóbeli után nem gyanakodtam, mert azt mondta, hogy egész jó volt. Majdnem padlót fogtam, amikor kiszámoltam, hogy 5 pontot kaptam a szóbelire. Hogy lehet ennyire szemét? :(

2011. jún. 18. 14:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz már semmit tenni, max újraérettségizni ősszel.
2011. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát egy ilyen beírásból nem tudhatjuk, hogy tényleg szemét volt-e. Sok esetet ismer a történelem, amikor egy elégedetlen diák nekiáll szemetezni meg ócsárolni a tanárát. De ennyi információból még az is lehet, hogy te három pontot érdemeltél, és ő tök nagyvonalúan ötöt adott neked, hogy ne bukjál meg.
2011. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez reális egy friss 89%-os nyelvvizsga után.

Egyébként annyi volta gond, hogy nem mentem el vele "kávézni". Illetve kezdetben elmentem, de miután leesett tantusz, már nem...


Na mindegy, megvan a 80 többletpontom, így remélhetőleg bekerülök az egyetemre, de azért elég rosszul esett a dolog.


Köszönöm a válaszokat.

2011. jún. 18. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted, rád hajtott?
2011. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy... Csak először azt hittem, hogy beképzelem a dolgokat, folyton kétértelmű megjegyzéseket tett, de elhessegettem mindig a gyanúm, mivel én 19 vagyok, ő meg legalább 45. De így most már biztos vagyok a dologban, de eléggé gyerekes bosszút választott. Ennél lejjebb nem is süllyedhetett volna. Szánalmas.
2011. jún. 18. 23:36
 7/7 anonim ***** válasza:

:-(

Az érettségi eredményen nem tudsz változtatni, ha szeretnél jobbat, jelentkezhetsz újból, más iskolában, akár már ősszel is.

2011. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!