Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A győri Széchenyi Egyetemnek...

A győri Széchenyi Egyetemnek ennek a tanszékére milyen tanulók juthatnak be? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
[link] erre gondoltam. A szociális munka BA szak-ra milyen tanulók juthatnak be? közepesek, vagy nagyon jónak kell hozzá lenni? Vagy mit gondoltok erről az iskoláról? 15 éves vagyok, gyámügynél vagy hasonló helyen szeretnék dolgozni. Előreláthatólag érdemes lenne ilyesmi helyre továbbtanulni? (egy gyengébb gimnáziumba járok info szakon, 4es átlagom van kb.) Tudom, még messze van, de kíváncsi vagyok ezekre a dolgokra:)
2011. jún. 6. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes oda menni,igen..én majd 2 évet ennek az egyetemnek a rendezésében lévő okj-s képzésre fogok menni:D
2011. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem :D és egy "közepes" tanulót felvesznek? úgyértem hármas-négyes jegyekkel? érettségibe még nem gondoltam bele. mondjuk egy "átlagos" szintű érettségivel felvennének majd?
2011. jún. 6. 17:37
 3/5 anonim válasza:
Na ne viccelj, oda a kutyát is felvennék, ha jelentkezne. (bocs) szociális munkára minden egyetemen kevés a felvételi ponthatár, Győrben meg még alacsonyabb szerintem :D
2011. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziaa!:)

Kérdésedre itt megtalálhatod a választ, ennyi pont kellett a bekerüléshez:


[link]


Találsz még a felvi.hu-n rengeteg hasznos infót:) Belinkelem még a pontkalkulátort, amin megnézheted, hogy milyen jegyekkel hány pontot érsz el majd az érettségin, és meglátod, mennyire kell belehúznod! :-)


[link]


Hajrá, és nézegesd majd még ezt az oldalt! :) Nagyon jó egyébként, hgoy már ilyen fiatalon kész terveid vannak:) Sok sikert a megvalósításhoz! :)

2011. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hoppá, azt hittem, a linkkel megmutatja azt is, amit kikerestem :$ :D Na mindegy, szóval ide írd be az infókat, és keresd majd ki, azt a szakot, ami érdekel :)
2011. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!