Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Febr.15-én lezárult a jelentlk...

Febr.15-én lezárult a jelentlkezési határidő a felsőfoku intézményekbe. Jól tudom, hogy julis körül lehet potjelentkezni?

Figyelt kérdés
És ha igen, mennyire szoktak helyek maradni?csak költségtérítéses helyek maradnak általában?Engem 2 éves képzés érdekelne.Légyszi segitsetek a válaszotokkal :)
2011. jún. 6. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A pótfelvételi eljárásban CSAK költségtérítéses képzést hirdetnek meg. Tehát nem csak "általában", ebben biztos lehetsz.
2011. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pótjelentkezés akkor van, ha lezárul az általános jelentkezés, általában augusztus eleje, és csak oda lehet jelentkezni, amiket meghirdetnek, tehát ahová még maradt hely, és igen csak költségtérítésesre lehet jelentkezni, ha most nem adtad be sehova, és csak egy helyet lehet megjelölni
2011. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!