Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Történelem szakot jelöltem...

Történelem szakot jelöltem meg elsőnek a SZTE-n, viszont nem vagyok benne biztos, hogy megérné a későbbi elhelyezkedés szempontjából. Töri diplomával rendelkezők valami tanácsot tudtok-e adni, megéri-e?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a történelmet, biztos érdekes is lenne az egyetemen, de nem tudom hogy érdemes lenne-e.

(ugyebár ezzel csak tanár lehetsz, max valamelyik intézetnél lehetsz munkatárs, ha szerencséd van)

Hol helyezkedhetnél el ezeken kívül történelem diplomával?

(A sorrendet még megváltoztathatom)


2011. jún. 7. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
mi a többi lehetőség, kezdjük ott.
2011. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ki kell ábrándítsalak.Én 1 éve végeztem és még mindig munkanélküli vagyok.Ha csak nagyon szereted,akkor csináld,de számolnod kell azzal,hogy nem fogsz állásokban dúskálni.Ha csinálod,akkor mindenféleképpen a tanárid csináld végig,majd mesteren.
2011. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy nagy nulla, semmit sem ér
2011. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szeretem a történelmet nagyon,de olyan szakra szeretnék menni,amivel később el tudnák helyezkedni!tudtam én,hogy nem nagy az elhelyezkedési lehetőség,csak kíváncsi voltam azokra akiknek ilyen végzettségük van!Sajnos ez van nincs rá igény..tanári pályát kihagynám...de azért köszönöm! :)

A második a földrajz szak, a harmadik a gazdaság és vidékfejlesztési mérnöki...lehet h akkor a vidékfejlesztés lesz az első helyen..:)

2011. jún. 13. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
a vidékfejlesztés is egy nagy nulla (területfejlesztés szakon végeztem:) )
2011. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi több még dolgoztam is ilyenben


ha nincsenek fantasztikusan jó kapcsolataid kizárólag olyat tanulj amit könnyen aprópénzre tudsz váltani is nemzetközi szinten konvertálható...

2011. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!