Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Még nem küldtem el az utolsó...

Még nem küldtem el az utolsó évi bizonyítvány másolatomat. Gond lenne?

Figyelt kérdés

[link]


A felvételi kérelem benyújtását követően megszerzett, már rendelkezésre álló dokumentummásolatok (pl. 12. év végi középiskolai bizonyítvány másolata, a középiskola által hitelesített törzslapmásolat) benyújtásának határideje: 2011. június 1. Az egyéb dokumentummásolatok végső benyújtási határideje: 2011. július 7., az ezt követően benyújtott dokumentummásolatokat nem lehet figyelembe venni.


Ezt olvastam itt. Most akkor mi van? Nem fognak felvenni? Nekünk ofő még ide se adta a bizonyítványt. Mi lesz most????????


2011. jún. 7. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne parázz! Elég, ha az érettségi bizonyítványod másolatával együtt elküldöd, hiszen ugye még azt sem kaptad meg, azt is el kell küldeni.

Nálunk is volt ilyen para, anno, mikor érettségiztem, pár telefont megejtettünk az Oktatási Hivatalnak, és kiderült, h ezt a "határidőt" azért írták, h gyorsabban menjen náluk az adatfeldolgozás. De ha ennek ellenére aggódsz, hívd fel őket!

2011. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi nem lesz gond. Sokan nem tudták még beküldeni. A lényeg, hogy július 7-re mindenképp küldd el :)
2011. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszitek el mekkora para volt bennem most, hogy olvastam ezt a neten... :S
2011. jún. 7. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:
amúgy ha nem küldenéd el, akkor is érvényes a jelentkezés, annyi különbséggel, hogy akkor az érettségi eredményeidet dupláznák mindenképpen. mert ugy azt veszik figyelembe, hogy melyik a jobb, a tanulmány+érettségi pontok vagy az érettségi pontok. Ha nem küldöd el, akkor ugye automatikusan az érettségi pontok számolására kerül sor.
2011. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!