Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondolsz, mennyire gáz és...

Mit gondolsz, mennyire gáz és megbocsáthatatlan bűn, ha valaki csal egy házi feladattal az egyetemen/főiskolán (beadja másét)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég szenyó dolog, de mindnekinek mást vesz be a gyomra...

Nekem egy szaktársam aki kijelentette hogy azért jött a mi szakirányunkra mert innen megvan az összes beadandója.... Szaktárgyakon is állandóan puskázik, a legalapabb tárgyból is. Szerintem ez atomgáz...

2011. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha az illetőnek (akié eredetileg a házi) nem lesz baja belőle, onnantól kezdve senkinek semmi köze hozzá. Tegye a szívére a kezét mindenki, és úgy mondja, ők még nem csaltak 1 vizsgán sem.
2011. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

- nem lesz belőle baja a másiknak, mert nem is egyetemista, szóval csak megcsinálta egy egyetemistának a háziját szívességből.

- a tanár észrevette, hogy nem ő csinálta, szóbeli vizsgán elé rakta és kifaggatta.

2011. jún. 13. 14:36
 4/9 A kérdező kommentje:

- még annyi, hogy abszolút az időhiány és egyéb problémák motiválták, nem a lustaság.

:(

2011. jún. 13. 14:37
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Én azt mondom, egyáltalán nem gáz.

Én, mint exműegyetemista, rengeteg kidolgozott házit töltöttünk le a netről. Külön weboldala van a karnak, ahová mindenki feltölti az általa elkészített házikat az évek során. Az újaknak egy könnyű, mert úgyis minden évben ugyanazok a házik, mindenki kikeresheti, hogy melyik az "övé". Ha nem is leli meg, akkor is, a korábbiakból ki tud indulni, majd a sajátját feltölti. Nagyon hasznos dolog, rengeteg szenvedéstől kíméli meg az embert, egyébként ott fent vannak kidolgozott vizsgatételek, minta zh-k, korábbi évek zh-i, stb. Nem hiszem, hogy ez elítélendő lenne. Úgysem azoktól a hülyeség háziktól lesz valaki jó szakember, kötelező baromságok, amin túl kell esni.

2011. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Az egyetem nem általános,nagyon nehéz tanulni.Ha az illetőnek(aki a háziját készítette) volt ideje megírni,akkor annak is van,aki ellógta a megírását.
2011. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

szi,

én is BME-s vagyok, duplán is. ebből fakadt az időhiány is..

Csütörtökön történt, a tanár egyébként rendes volt, mert adott egy kettest karó helyett (bár jobban örültem volna már egy karónaak, mert nem kötelező tárgy volt) és azóta nem tudom a történteke feldolgozni.


sőt, eszembe jutott, hogy két évvel ezelőtt ,egyszer puskáztam félév végi zh-n is megbuktattak.


és most úgy érzem, én vagyok a leeggázabb ember a suliban és még évekig kerülgethetem ezeket a tanárokat lesütött szemmel.. :(

nagyon rossz.

2011. jún. 13. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Nyugi, ez a többséggel előfordul egyetemista karrierje során. Én is írtam már másnak beadandót, házit, és nekem is írtak. Van egy tárgy (programozás), amiből nyílt titok, hogy mindenki íratja a beadandót. Egyszerűen nem tudod egyedül megcsinálni, nem tudsz annyi tudást összeszedni az órán leadatottakból, hogy megírd. Ebben az esetben szerintem érthető, ha valaki megíratja. Ha valaki azonban lustaságból nem csinálja meg, az szerintem elítélendő.

2011. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen. De nekem ez eléggé ütközik az elveimmel. Még a legkisebb, legjelentéktelenebb tárgyakból sem szoktam csalni/puskázni.
2011. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!