Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam házi feladatból. :/...

Megbuktam házi feladatból. :/ Help!?

Figyelt kérdés

[Műszaki Rajz]


Sokat hiányoztam a suliból, elég beteges voltam ebben az évben... :S

Sokszor lemaradtam és bekellett pótolnom...

Sok házi feladat volt és azokat nem mondták, csak amit órákon vettek és év végén a tanár kikérte tőlem az összes házit, de én nem tudtam miket kell megcsinálni, megkérdeztem a tanárt és mondta, h nekem kell tudnom...

Hát köszönet neki... Egy hét alatt kilenc egyes-t kaptam házi feladatra, de én úgy tudom HF-re nem lehet osztályozni, ennyi erővel a szomszédom is megcsinálhatta volna...de legalább bukási értesítőt kaptam volna. -.-''


Ilyen ügyben mit tegyek?


F/16


2010. aug. 11. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Házi feladatra nálunk úgy osztályoztak, hogy az...

És ha nem csináltál, akkor az egyes, ez így van rendjén. Van, ahol csak mínuszt, fekete ponton meg ilyesmit kapsz, de ha a te tanárod nem ilyen, akkor nincs mit tenni.

De ott a pótvizsga, nem? Vagy ebből a tantárgyból nincs?

2010. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mostmár semmit, készülj a javítóvizsgára. Házi feladatrea simán lehet osztályozni. Az nem volt tisztességes, hogy egyszerre adott kilenc egyest és nem éretsítették a szüleidet a bukásveszélyről, de ezügyben júniusban kellett volna reklamálnotok, ez a hajó elment.
2010. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyenlőre felülvizsgálat alatt van az ügy, de legalább megmondta volna, hogy miket kell beadnom... :S

Itt nem arról van szó, h nem csináltam meg, hanem még nem is segített,h megtudjam csinálni...mert, ha nem tudom mit kell, akkor nincs mit megcsinálni...

Neki szépen le volt vezetve egy papíron, h ki mit adott be, nem lett volna képes megmondani, h mi hiányzik...? :?

Am én 6 hf-ről tudtam, h be kell adnom, de mire kaptam 9 egyest?

2010. aug. 11. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem szólt neked semmit és nem is értesített, nem keresett meg személyesen, se semmi, akkor nagyon meg fogja szívni a tanár ha kivizsgálják az ügyet.
2010. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!