Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hetfon szobeli es 20tetelel...

Hetfon szobeli es 20tetelel vagyok kesz a 100bol. Nagyon le vagyok maradva? Ti hogy emlekeztek a ti erettsegitekre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
nyugi kb. én is így állok a tételekkel
2011. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Én úgy emlékszem rá, hogy nem tanultam semmit... Egyedül az elektrotechnika tételeket dolgoztam ki mert azt kötelező volt... Irodalmat elkezdtem kinyomtatni, aztán az 5. tételnél úgy döntöttem, ennyi papírt és festéket nem ér az egész :D Így hagytam a fenébe...

Vizsga előtti hétvégén el kellett mennem Kőbánya-Kispestre az oda-vissza úton olvasgattam az elektrót, kb 2 órát...

Aztán hétvégén már úgy voltam, hogy tökmindegy rajtam úgysem segít már semmiylen tanulás, így hagytam a fenébe...

4,2-re leérettségiztem. Ráadásul jó szar tételt húztam, magyarból valami magyar írót akartam, erre 1-es tétel... Töriből meg nem akartam világháborút, belenyúltam a Magyarország a két világháború között témába :D


Jó nem vagyok csodagyerek, tanultam évközben is... De az érettségit nagyon leszartam. Most műegyetemen vagyok végzős :)

2011. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Ne izgulj, én csütörtökön szóbelizek, és még hátravan az irod fele, meg töriből 15 tétel a 25-ből kb. Szal nyugi van XD
2011. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

oke megnyugtattatok:) kosz minden eddigi es ezutani valaszolonal. mindenkit felpontoztam:)

utolso: drukkolok majd:))

2011. jún. 13. 22:51
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó vagyok, neked is hajrá, nagy kalappal ;) Ne izgulj, biztos menni fog! Majd írd le hogy ment, érdekel :)
2011. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
oke, de akkor te is:)))
2011. jún. 13. 23:57
 7/14 anonim ***** válasza:
én jövőhéten megyek csak, utolsó turnus szinte nálunk :) de még van vagy 30tétel nekem is, meg át kellene nézni párat, a nyelvtan pölö 1-2 napnál tovább nekem alig marad meg :D a többi az oké, de nyugi, e közép szóbeli nem para, már én is voltam előrehozottan 2 éve, nagyon jófej ott mindenki, nem arra megy ki a dolog, h. szivassanak, nah sok sikert!! ;)
2011. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát én meg hnap után megyek, de nem tudok semmit magyarból meg társadalomismeretből se.. A törit megtanulom még ma meg hnap vmennyire, de nem nagyon izgat..Vagyis próbálom úgy felfogni h csak segít majd a forrás:D
2011. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Detto ugyanez a hozzáállásom XD Mondjuk engem a töri nem igazán izgat, nem kellene leégetni magam, de ha nekem egyszer nem kell a töri??? Akkor mi a kakiért tanuljak rá annyit... meg mindemellett utálom is.
2011. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én ma érettségiztem, szombaton álltam neki tanulni... :D Nem azt mondom, hogy meg tudtam őket tanulni, de legalább volt fogalmam róluk, és minden tantárgyból volt kb 2-3 tétel amiről fogalmam se volt, és hát persze hogy azokat húztam ki ma :S:S Csak magyarból sikerült kihúznom azt amit tudok (pedig tényleg csak 2--at nem tudtam minden tantárgyból).. Szóval szívatós volt, de átmentem :D
2011. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!