Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo labor angol középfok.201...

Origo labor angol középfok.2011 október 8. Betty Davies-ről szólt a szöveg? Emlékeztek arra, hogy mit írtatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, hogy írok, mivel a kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni. Én németet tanulok, viszont szintén az ORIGO nyelvvizsga központba jelentkeztem be. Megtennéd, hogy az írásbeli nyelvvizsgáról mondanál pár dolgot? Fordítás témaköre, nehézsége, szövegértési feladat tartalma, illetve baráti vagy hivatalos levél-e a gyakoribb. Valamint a levél témája, ha még emlékszel.


Ne haragudj, hogy információval nem tudtam szolgálni, remélem segítesz azért. Sok szerencsét a vizsgaeredményhedhez!

2011. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Szívesen segítenék, de az írásbelimet nem az Origo-nál csináltam, úgyhogy nem tudok semmit a feladatokat.
2011. okt. 10. 21:08
 3/7 A kérdező kommentje:
*feladatokról
2011. okt. 12. 18:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem jegyeztem meg a neveket, melyik volt ez? A betörős a postán, vagy aki leesett a szikláról? :D

Én a postai betörősnél nem nagyon emlékszem a kérdésekre, a sziklásnál meg talán azt volt, hogy mire készült: arra azt ,hogy elköltözni az szüleitől az első saját házába... de nem emlékszem már annyira a kérdésekre :/

De amúgy szerintem könnyű volt a vizsga,mindenre válaszoltam:)

2011. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nektek nem ugyanaz volt a szöveg, mint nálunk. Melyik városban vizsgáztál? Én Debrecenben.
2011. okt. 19. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Budapesten
2011. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ország másik fele

(Debrecen meg Pest)

2013. márc. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!