Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges megtanulni 2 nap...

Lehetséges megtanulni 2 nap alatt 100 tételt?

Figyelt kérdés
Egy egészen aprót megcsúsztam a szóbelire való készüléssel... :$
2011. jún. 14. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
aprót?:D:D Hát szerintem teljesen megtanulni nem lehet, bár úgy is jön mindjárt egy egyetemista, és beszól, hogy majd visszasírod te még ezt a kevés tanulnivalót xD Szerintem állj neki és olvassd el mindet érthetően
2011. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
94%
Igen, ha ötösre nem is, de egy hármas szintre bőven meg lehet tanulni.
2011. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
simán. egy éjszaka alatt is. akár ötösre is.
2011. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Megjött az egyetemista :D

Meg lehet egyébként tanulni simán. Az egyetemisták ott hibáznak ezzel a kijelentésükkel legtöbbször, hogy nem ötös a cél, hanem egy kettes-hármas. Innen nézve nem lehetetlen megtanulni.

2011. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ. Attól, hogy mennyire tanulsz gyorsan, attól, hogy mennyire ismerősek a tételek, attól, hogy milyenek a tanáraid, attól, hogy mennyire megy az adott tárgy.
2011. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hozzáteszem, az összes tétel csak gépen van meg. :'DDD
2011. jún. 14. 18:35
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Őszinte leszek. Szerintem nem lehet. Max 2esre. Esetelg csak néhányat tanulsz meg és szerencséd lesz és kihúzod.
2011. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

ex egyetemista :)


én mindíg azt csináltam, hogy vizsga elötti nap kialudtam magam, ettem egy jót, aztán este 7-8 körül nekiültem és semmi mást nem csináltam, mint olvastam a jegyzetet, vagy a kidolgozott sort, megállás nélkül. nem próbáltam rá visszemlékezni, megtanulni, csak olvastam, elejétől a végéig, úja és újra. egészen a vizsgáig. alvás nélkül, kávé+cigi...


ezzel gyakorlatilag betoltam az egészet a rövidtávú memóriámba, elmentem, levizsgáztam, négyesre vagy ötösre, ha nagyon nem érdekelt (pl. marketing), akkor hármasra. utána visszamentem a koliba, lefeküdtem aludni és mire felébredtem, ki is esett az egész.


persz ez csak a nem szakmai tárgyakkal ment így, a szakmaiakat azokat tudtam, számítógépes szimulációból pl. mata részegen vizsgáztam le ötösre. (mentem reggel nyolcra vizsgázni, erre közölte a tanár, hogy csak délután lesz vizsga, kiírta a faliújságra a tanszéken, miért nem néztem meg... na erre úgy felhúztam magam, hogy meg kellett innom egy sört, meg mégpárat, aztán mentem délután vizsgázni a kocsmából)

2011. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18:30 egyetemfüggő, de van ahol ha reális az ember, akkor nem álmodozik az ötösről ;)
2011. jún. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
:'DDDDDDDDDD Előbb kellett volna nekikezdeni baz.
2011. jún. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!