Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért érettségi előtt 10...

Miért érettségi előtt 10 nappal akarja szinte mindenki megtanulni a 100-120 tételt?

Figyelt kérdés
Én spec. már másfél évvel az érettségi előtt olvasgattam, tanulgattam őket. Így nem tíz napom maradt a tételekre, és nem is haltam bele. Igaz én 11 éve érettségiztem.
2010. jún. 9. 17:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Hogy olvasgattad másfél évvel az érettségi előtt a tételeket, ha 3-4 hónappal az érettségi előtt kapjuk meg őket?
2010. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Mi pont egy hónappal a szóbeli előtt kaptuk meg a témakörök listáját, így esélyünk sincs másfél évig tanulni.
2010. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Nekem még 6 nap van szóbeliig, és 80 tételt még el sem olvastam.

Most már könnyebb az érettségi, mint x éve, improvizálni elég h átmenj.

2010. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

"Hogy olvasgattad másfél évvel az érettségi előtt a tételeket, ha 3-4 hónappal az érettségi előtt kapjuk meg őket?"


Baromi egyszerűen, akkor évről évre ugyanazok voltak a tételek, csak meg kellett venni egy érettségis könyvet és abban még ki is voltak dolgozva a tételek. És szinte ugyanazok lettek, törinél volt talán 1-2 eltérés.

2010. jún. 9. 17:39
 5/28 anonim ***** válasza:
érdekes, minden évben kötelezően legalább 4-et kell változtatni.
2010. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Hát mi spec angolból érettségi után kaptuk meg,írásbeli után,úgyhogy szívás.

Nem mindenki amúgy,csak a lustábbak,nekem már csak az angol van hátra.

2010. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Akkor is van rá legalább egy hónap. Simán van idő megtanulni. De nem is az a baj, hogy egy héttel előtte kezdi, hanem hogy rinyál. Én is egy héttel előtte kezdtem el tanulni, de nem szenvedtem itt hogy milyen szar nekem.
2010. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
most nem azért 80 tételem van 1 hétre simán lehet vele végezni...
2010. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Különben is, minek olyan hosszú idővel előtte tanulni rá?

Annak is megvan az előnye, ha az utolsó pillanatban tanulod, legalább friss lesz és jó esetben emlékszel rá.

2010. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nálam csak az a gond, hogy ami egyáltalán nem érdekel annak a nagy részét felejtem, hiába tanultam meg 1-2 évvel előtte, sokszor, ezért nézem inkább át az utolsó 1-2 hétben. Ellenpélda az informatika, aminek még mindig tudom az összes tételét, pedig 1 éve csináltam. :)
2010. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!