Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a tanárról aki pofára osztályoz?

Figyelt kérdés
el is mesélhetitek ha van ilyen tanárotok.
2011. jún. 15. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi, nekem is volt ilyen tanárom, ha neki ez a legnagyobb öröme, hát felőlem tegye. Én kakilok rá.
2011. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hőő válasza:
vizsga előtt borotválkozz meg
2011. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sose hittem ebben. Olyan kevés emberel találkoznak, aki becsületesen felkészült, érti is, tudja is az anyagot, nem körülbelül, hanem tényleg, hogy szerintem ezeknek boldogan adnak jó jegyet.

De aki azt hiszi hogy a könyv két nap alatti átolvasása ehhez elég, az valószínűleg azt is hiszi majd, hogy nem volt szimpatikus a tanárnak.

2011. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utolsó, neked még nem volt echte pofára adok jegyet-tanárod.

örülj neki.

nekem több is van/volt. egyikük kerek perec megmondta hogy nem kedvel, habár tudom amit kell.

2011. jún. 15. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én másodéves vagyok orvosin, szóval nem azt vártam sose, hogy majd a semmire adjanak ötöst.

Becsülettel tanultam, de voltak tanárok, akik keresztbe akartak tenni. Annyiból sikerült nekik, hogy ki kellett hagynom egy évet, de végül mégis én győztem. :)

Azért kíváncsi lennék rá, hogy ha majd 10-30 év múlva ne adj' Isten a kezemben lenne az életük, én meg pofára gyógyítanék, mit szólnának... Csak egy a bökkenő, valószínűleg akkor is én győznék. :)

(Még mielőtt valaki leszólna, természetesen soha nem tennék ilyet.)

2011. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden tanár ezt csinálja...valahol érthető, megmondom őszintén, ha tanár lennék és egy szőke szolis tudjuk mi belibbene a szent (!) órámra azzal, hogy ő kakil a magyarra, mert hülye volt aki feltalálta (vannak ilyenek), az tőlem ne várja, hogy én automatikusan jobb jegyet adok, mert egyszer felkészült a kettesre. Ellenben az is igaz, hogy ha valaki egyszer követ el hibát, nem szabad elkönyvelni, hanem esélyt kell neki adni. Nekem is van ilyen tanárom (kedvenc osztályfőnököm, akinél pénteken érettségizem), azért nem bír engem, mert utólag jöttem az osztályába és nem vagyok annyira jó németből (némettanár). Őszintén szólva nem zavar, hál'istennek nem akarok semmit sem kezdeni a némettel, egyébként is van már nyelvi érettségim, csak gondoltam megpróbálom a németet is.
2011. jún. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!