Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy mükődik ez a fizetős...

Hogy mükődik ez a fizetős egyetem?

Figyelt kérdés
Havonta kell fiztni vagy mikor és mennyit? Kb egy évre mennyit kellene perkálni?
2011. jún. 17. 13:51
 1/5 flora08 ***** válasza:
Ez egyetemtől és szaktól is függ, félévente kell fizetni. Ezek az összegek százezer Ft. fölött szoktak lenni, per félév.
2011. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az hogy hogyan kell fizetni az egyetemenként és szakonként is nagyon eltérő.(cca. 120.000Huf/félév - 500.000 Huf/félév, orvosin meg fogorvosin még több, akár milliók is) Én jelenleg pénzügy-számvitelt tanulok a BGF-PSZF-en, 208.000 HUF/félév.


Azt pedig hogy hogyan fizeted, az is egyéni, mert valaki átutalja egyben a teljes összeget, valakinek engedélyezik a havi fizetést, én például két részletben fizetem. Egyszer a beiratkozás előtt, a második részletet pedig a vizsgákra jelentkezés előtt.

2011. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tyűűűűűű ha! Köszönöm a válaszaitokat! és a Kandó Kálmán villamosmérnöki karán kb mennyi lehet?? És úgy nem lehet megcsinálni hogy havonta fizetni a féléves összeget??
2011. jún. 17. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:

195e/félév ott. De ne legyél lusta használni a felvi.hu-t.

A havi fizetéshez kérvényt kell majd benyújtani, érdeklődj az egyetemednél.

2011. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jól van Bocsánat! Azért köszönöm!
2011. jún. 17. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!