Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BGF nemzetközi gazdálkodás...

A BGF nemzetközi gazdálkodás szakán járhatok nyelvi órákra, ha már megvannak a szak elvégzéséhez szükséges nyelvvizsgáim?

Figyelt kérdés
A BGF nemzetközi gazdálkodás szakán támogatják a két szakmai középfokú nyelvvizsgához (vagy az általános felsőfokú és egy szakmai középhez) a nyelvi órákat. De járhatok akkor is nyelvi órákra díjmentesen, ha ezek a vizsgák már megvannak? További nyelvből szeretnék nyelvvizsgázni.
2011. jún. 21. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

én a külkereskedelmire járok, az egyik csoporttársamnak megvolt a nyelvvizsgája és ugyanúgy be kellett járnia órára.mivel a tantárgyat kötelező felvenni.végül megbeszélte a tanárral, hogy csak a dolgozatok írására kell bemennie.de ez tanárfüggő, volt olyan aki nem engedte meg.ezen kívül van lehetőség további nyelv tanulására pl: keleti nyelvek.ha jól tudom van kérelem is ezzel kapcsolatba. Mindenképpen kérdez rá a TO-n és a tanszéken is!

Javítsatok ki ha valamit nem jól írtam, nem vagyok pontosan tájékozott.

2011. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanulhatsz egy új nyelvet is 6 félévig. De ugye tudod, hogy a diplomához két szakmai vagy 1 szakmai és egy felső szintű nyelvvizsga szükséges? Ha egyik van, akkor érdemes új nyelvet tanulni, lehet nálunk még japánt is :D
2011. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nyelvtanár vagyok, tehát már van egy diplomám, így nagyon remélem nem kell bejárnom az órárkra, hiszen majdnem perfekt vagyok. Új nyelvet viszont szívesen tanulnék, remélem ez lehetséges levelező oktatásban.
2011. júl. 5. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!