Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hiánypótlás július 7-ig. De...

Hiánypótlás július 7-ig. De mit küldjek el, és mit írjak rá?

Figyelt kérdés

Gondolom az évvégi bizonyítványom másolatát, valamint az érettségi bizonyítványt. De ráírjam a fénymásolatok hátuljára a nevem, címem iskolám, és azt az azonosító kódot, amit kaptunk? Vagy ti hogy csináltátok?


Másik kérdés: engem idén nem vesznek, fel, ezért jövőre újraérettségizek. Elmagyarázná nekem valaki, hogy a 100 pluszpont hogy jön össze, és hogy mennyit fog érni a nyelvvizsga, emelt érettségi? Köszönöm. :) 19/L


2011. jún. 22. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Pont most olvastam el:) A 100 pont az úgy jöhet össze hogy:

-emelt szintű érettségi 50 pontot fog érni (max 2 100 pont)

-felsőfokú nyelvvizsga 40 pont

-középfokú 28 pont

A szociális támogatás, és a sport teljesítményért,az OKTV-s helyezésért járó többletpontok száma is csökkenni fog.

[link] itt megnézheted.

Meg elvileg ugye kell egy természettudományi tantárgy is a felvételihez, azt viszont nem tudom, hogy azoknak is, akik már érettségiztek.

Remélem segítettem:)

2011. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És szerinted ha van egy emeltem, ami 50 pont, meg 2 nyelvvizsgám, az is 50-t ér? :O És akkor meglenne a max 100 pontom?
2011. jún. 22. 12:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Pár perce volt egy ilyen kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


Ugyanúgy csak 40 pontot jelent majd jövőre is. Csak egy emelttel és nyelvvizsgákkal nem lehet összeszedni a 100 pontot.

2011. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azaz jövőre max. 90 pontot tudok összeszedni nyelvvizsgákkal és egy emelttel. Remek, akkor már is szülök egy gyereket, vagy nyomorékká teszem magam.
2011. jún. 22. 12:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Tanulhatsz is akár, az is egy opció.
2011. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt tettem eddig is, és fogom is.. De mind hiába, a rendszer nem vevő rám. :)
2011. jún. 22. 12:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a hiánypótlásra visszatérve, szerintem nem is érdemes beküldened semmit, ha már úgyis tudod, hogy nem vesznek fel.
2011. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
meg már lekéstél az évvégi bizonyítvánnyal is, azt június 1-ig kellett volna beküldened...
2011. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"meg már lekéstél az évvégi bizonyítvánnyal is, azt június 1-ig kellett volna beküldened..."


Vagy nem. Az csak egy ajánlás, hogy ne legyen sok pluszmunkájuk a feldolgozánál.

2011. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pontosan! Meg nálunk nem is adták ki a bizonyítványokat..
2011. jún. 23. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!