Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Úristen, valaki kérem segítsen...

Úristen, valaki kérem segítsen, meglesz így?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a szóbeli érettségim. gimnáziumban. A 3 alap + az egy választott kémia. Az angol és a kémia jól ment, semmi gikszer. ...de! magyarból és töriből szörnyű volt. alig tudtam valamit. 6-7 percig beszéltem mindegyikből, de nem tudom hogy elég volt-e, mert nem mondtam eleget. Tanárok is mondták hogy ez kevés volt... meg hogy hogy merek ilyen felkészületlenül eljönni. Készültem én, csak stresszeltem:( Az írásbelim(magyar és töri) 50%-os lett. Ugye szóbelin is el kell érni minimum 10%ot. Attól félek, hogy meg fognak buktatni.


Viszont megkérdeztem egy tanár ismerőst, aki ott sem volt, teljesen független, máshol tanít, mondta hogy ha nem húzattak új tételt, akkor az elvileg azt jelenti, hogy megvan a minimum. ...és velem nem húzattak!


Ez tényleg így van?? vagy így is megbukhatok? szinte már rosszul vagyok az idegességtől. Minden összejön, matek 87%, angol 96%írásbeli, de ha a 10%-os töri meg a magyar szóbeli miatt bukok meg, nem tudom hogy mi lesz.


2011. jún. 23. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
nem buktál eg nyugi... tényleg kell húztni póttételt, ha nem érted el a 10%-ot
2011. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
húú te most úgy megnyugtattál.komolyan.:) Isten vagy most a szememben!
2011. jún. 23. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:
:D:D Ennek örülök. Csak akkor lett volna félnivalód, ha rosszul sikerült volna az írásbelid, és a szóbelivel együtt nem lett volna meg a 20%, de mivel 50%-osak lettek, így tuti megvan:) Lehet, hogy csak azért mondták, hogy rosszul sikerült, mert jó tanuló vagy, vagy nem tudom, és azt hitték jobban fogod tudni:) Remélem nekem is ilyen jól siekrül majd a holnapi:P
2011. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sok szerencsét!!!:) hát demég mindig tiszta ideg vagyok. szombaton adják oda a papírokat... amúgy nem vagyok jó tanuló, közepes vagyok. nade ennél jobb mint amit tegnap nyújtottam. valami rémes.:(
2011. jún. 23. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Kétféleképpen lehet megbukni: ha nem éred el a szóbelin a 10%-ot, és póttételt húzol, és az sem megy, vagy ha eléred a 10%-ot, de az írásbeli + a szóbeli együtt (vagy az írásbeli + a szóbeli póttétel felezett pontszáma) nem éri el a teljes összeg 20%-át.


Ha jó lett az írásbeli, és nem húztál póttételt, megnyugodhatsz.

2011. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos meg lesz, ha tudtál 6-7 percig beszélni. Hajrá!!
2011. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. tényleg =). Szombaton valamikor dél körül lesz az eredményhirdetés, majd írok.:D Nem érdekel hogy magyar meg a töri milyen lett, úgysem kellenek, csak mennyek át. Az angol szóbeli az hibátlan lett azt azóta megtudtam, az számít, más nem. ja de meg a matek. de az is jó:D
2011. jún. 23. 20:37
 8/8 A kérdező kommentje:
óóó nagyon jó lett, el sem hiszem...:D magyarból 68, töriből 66. köszönöömmm!!!:D:D:DDD:D
2011. jún. 25. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!