Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Atya. Úristen! Segítsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atya. Úristen! Segítsen valaki! Ez durva! Mit tegyek? Nem bírom leállítani őket!

Figyelt kérdés

Szóval, hosszú a történet...

Van egy lány, akit nagyon szeretek, sajnos ideje már elég "esélytelenül", hónapok óta, és mindig kedvesen közeledem hozzá, de elutasít. Nagyon kegyetlen velem.

Van egy másik lány, akit régebben nagyon szerettem, sz*rba sem nézett, de utána végülis az egyik legjobb haverom lett, lányként, már nem érzek iránta semmi ilyesmit. (Fiú vagyok, ha nem tűnt volna még fel!) Neki sokat beszélek erről a lányról, szinte mindent.

És most mi van?? Nyílvánosan, kommentárokban tépik egymást myvipen!! De én ezt nem akarom!! Balhéznak ott, és hiába szólok egyiknek, másiknak, hogy álljon már le, nem képesek. Ráadásul félek, hogy a haverlány, aki elég agresszívan, támadólag reagál arra, amit a másik lány ír, elcseszi a legkisebb esélyt is, hogy a másikkal legyen valami, bármi.

Mit csináljak? Van ebből kiút?


2010. febr. 9. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Butus vagy, aki régen sz@rba se nézett, annak nem mondjuk el magánéletünk apró titkait:D Te kerested most magadnak. Éretlen lányok.

L19

2010. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Verd meg a havernődet!De komolyan...én is azt tenném... 24/L
2010. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Havercsajod? Ak meny át hozzá és üsd meg!

Félretéve a viccet beszélj vele, de úgy, hogy megértse.

2010. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
szerintem te terhes vagy..
2010. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miközben ők jól hajbakapnak a fejed felett, te keress inkább egy harmaidikat!:) Ők majd idővel jó haverjai lesznek egymásnak ezek szerint..
2010. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna kiadnod magad az állítólagos havernődnek.Most,hogy másnak is kellenél,most már ő is Rád startolna.Én is hagynám mind a két csajt.Egyik butább,mint a másik,ha csak ezen a szinten képesek lerendezni a dolgaikat.
2010. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem a havercsajodnak is bejössz...Gondolom....és vagy elakraja riasztani végkép a másikat, vagy csak meg akar védeni....1ik sem túl nyerő ötlet....dumálj velük.....Am miről szól a vitájuk...?...vagy csak te ribi, te ilyen, te olyan, te amolyan?Ki kezdte?Ezt írd meg, és pontosabb választ adok.
2010. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
....azt hiszem, h miattad indult a vita.....Vagyis nem rajtad veszekednek, csak a "lány" segíteni próbált a "keverek-kavarok" technikát alkalmazva.....a másiknak már szimplán belőled van elege és be is pöccent, h még egy 3. is ezt mondogatja....Nézd....mond meg a "lánynak", h hagyja abba, mert ezzel téged is lejárat, és szerintem ő sem élvezi annyira a konfrontációt (de lehet, h igen)....Mond meg neki(a "lánynak"), h már nem érdekel a másik, mert szívtelen stb blabla....mutass a másikkal (amelyik tetszik neked) szemben közönyt...max köszönj neki és ennyi...de ne mérges, csalódott arccal, hanem boldog, kiegyensúlyozott mosollyal....nehogy már azt gondolja, h miatta szomorkodsz.....ha van egy kis szerencséd, amilyen beképzelt, előbb utóbb rádmászik, mert nem figyelsz rá, leszarod (nem hiszem, de van rá esély)...aztán vagy tovább leszarod (de ha ez megtörténik, egy ideig mindenképen ne figyelj rá), vagy felszeded.....Aztán minden happy!
2010. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A havercsaj maga módján megtett sztem mindent érted:D

Örülj neki.

De ez bukta.. Akit szeretsz annak már elege van belőled.

2010. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15:54 vok.....ez sztem is így van....
2010. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!