Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetem melyik szakát...

Melyik egyetem melyik szakát a legkönyebb elvégezni távoktatásban?

Figyelt kérdés

Külföldön akarok élni miközben egyetemre járok és csak félévente vizsgákra bejárni, max. 1 hetet tanulni félévente.

Nem számít a szak, csak végre legyen egy BA diplomám.


2011. jún. 26. 03:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Félévente egy hét tanulással szerzett diploma bármely szakon nem vall éppen elhivatottságra. Valószínűleg az eredményeid sem kimagaslóak, különben nem így választanál egyetemet.
2011. jún. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de minek neked diploma? Ilyen esetben az csak egy papír lenne, mögötte nulla tudással. Amivel diplomás munkanélküli leszel amúgy. Ilyen egyetem egyébként szerintem nincs, én egy klasszikus "büfészakra" járok, és eddig még egy olyan vizsgaidősza sem volt, amit egy hét tanulással abszolválni lehetett volna.
2011. jún. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen egyetem szerintem sincs, ez egy tévhit. Sokan mondogatják, hogy egyes egyetemek adott szakjai ilyenek, de nem éppen látom igazolva sem a követelményekben, sem a bukási statisztikákban.
2011. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam , hogy a BGF-en a turizmus vendéglátás olyan például na meg a legtöbb helyen a kommunikáció-médiatudomány is egyszerű elvileg. Valakinek valami hasznos infoja lenne, azt megköszönném.
2011. jún. 26. 19:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Első hozzászólónak. Az egyetem , diploma megszerzése és elhivatottság között semmi összefüggés nincs, a másik meg, hogy szerintem jobbak az eredményeim mint neked, így látatlanba. Régebben top szakra jártam magas ponttal, csak unalmas volt, haszontalannak tartottam akkoriban és rájöttem, hogy nem akarok ott eltölteni 3 évet az életemből, ezért leléptem, de most arra is rájöttem, hogy egy diploma azért nem árt, inkább használ, ezért szeretnék a legegyszerűbben diplomát szerezni, és közben külföldön élni, több nyelvet megtanulni és karriert építeni olyan munkákban, ahol nem alapkövetelmény a diploma. Ennyi. Prioritások, élet-optimalizálás. 80/20. Sok sikert nektek!
2011. jún. 26. 20:01
 6/9 A kérdező kommentje:
Maximum 3 hetes tanulással is kiegyeznék, olyat tud valaki?
2011. jún. 26. 20:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért látatlanban ne legyél annyira biztos abban, hogy neked jobbak az eredményeid az enyémnél.
2011. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Első: Valami értéket is adj kérlek a témához. Köszönöm szépen.
2011. jún. 26. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos még 3 hetest sem tudok. Értelek és szívesen ajánlanék, de nem ismerek egyet sem. Ismerőseim járnak kommunikáció meg hasonló szakokra, de nekik nem leányálom. A BGF-en sem az. Azért érdekel, hogy tud-e majd valaki ajánlani. Mindig is foglalkoztatott melyik a legegyszerűbb diploma, de eddig mindegyikről kiderült, hogy egyáltalán nem egyszerű.
2011. jún. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!