Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológia szakot lehet...

Pszichológia szakot lehet párhuzamos képzésben bírni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez szubjektív, mert minden embernek más a teherbírása, de ismertek-e olyat (a legjobb Károlis lenne, de akárhol), aki bír pszichológia mellett még valamit?
2011. júl. 3. 04:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerek igen, de az a csaj nagyon penge :) pszichora jár + egy nyelvész szakra + mellette még csinál pár kimerítő dolgot. de am mindig az egyik legjobb tanuló volt (általánosban, gimiben is).

Szóval nem lehetetlen, egy próbát megér csak nagyon sok szorgalom kell hozzá.

2011. júl. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze.
2011. júl. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jesszus... úgy örülök, hogy feltetted ezt a kérdést :) Ha kérdezhetem, kérdező, már egyetemre jársz vagy jelenleg készülsz menni?
2011. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem semmi értelme. nálunk vannak párhuzamos képzésre járók itt a Károlin de alig tudnak bejárni órákra, és így nem lesz valaki jó szakember... a pszichó egész embert igényel, nem jó megosztani a figyelmet, meg irtó megterhelő is. te se járnál szívesen olyan szakemberhez aki csak "félig" volt ott az egyetemi évek alatt.
2011. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!