Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Külföldiként ellég két tantárg...

Külföldiként ellég két tantárgyból érettségizni (+alkalmasságivizsga) ahoz hogy felvegyenek magyar egyetemen?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, de magyarországon szeretnék tanulni, szóval nincs magyar történelemböl vagy (ahogy látjátok) magyar nyelvböl akármien bizonyítványaim.


Azt gondoltam hogy próbálok matek és fizikából érettségizni magyarországon, és ezzel és alkalmasságíval felvessznek..


De nem tudom ez így müködik, vagy kell magyarból és történelemböl is szereznem érettségít?


2011. júl. 5. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem nagyon szoktam válaszolgatni, de látom neked senki sem írt. Nem kell magyarból semmit sem szerezned,legalábbis én így tudom, egy ismerősömnek én segítkeztem, hogy itt tudjon tanulni, így elég jól tudom már, hogy mi hogy van. Honnan jössz? Egyébként ha szeretnéd és írsz nekem privátot, esetleg egy msn címet, szívesen segítek neked.

2011. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz hogy válaszóltál,

ezt az ismerösödöt felvették egyetemre?

Szóval ha bisztosan tudod, (elnézést ha kicsit bunkósan hangzik, csak mert bisztosra akarom tudni) Egyébként angliában élek most

2011. júl. 6. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!