Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Budapesti...

Mi a véleményetek a Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Minnél több választ kérek!Nem baj ,ha csak keveset tudsz róla,kérlek írd meg!Minden információnak örülök a suliról.Tapasztalatok,mástól mit hallottál róla,mi a véleményed róla stb.

Előre is köszönöm minden válaszolónak!


2011. júl. 6. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:

jó tanárok,jó közösség ajánlom!

ének tanár jófej,rajz kicsit... de na többi jófej töri kicsit szigorú

2012. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaj, a Nagy Ottótól sikítóagyf@szt kapok. x'D

Nincs még egy olyan felfuvalkodott, narcisztikus és ostoba köcsög az I. kerületben, mint a mi egyetlen drága rajztanárunk!

De amúgy nagyon nincs gond a tanárokkal :)

Rajta kívül csak a Körmendit (ig. helyettes) rühellem tiszta szívből xD

Szerencsére csak 1 évig tanított etikát, de azt olyan bosszantó stílusban és koncepcióval, hogy még... nehéz volt megállni anno, hogy ne röhögjem szét magam a hülyeségein ott helyben, a síri csöndben. :D

(aki felszólítás nélkül megszólalt, azt kirakta a teremből)

Nem rossz suli, csak tanulmányilag low egy kicsit.

A biosz-kémia tanárom, a Bohuss az egyetlen kiemelkedően jó pedagógus. Emberileg lehet őt nem szeretni, meg elég szétszórt is, szegény, de érdekesen és jól magyaráz, én neki köszönhetően nagyon megszerettem a bioszt. :) A többiek sem xarok sztem (már azok közül, akik engem tanítottak), a fenti 2 kivételével.

Eddig az összes osztályomból kiutáltak, de itt el tudtam tölteni 3 évet úgy, hogy mindenki békén hagyott :)

Tényleg normálisak az emberek.

2012. jún. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja, még a magyartanárom, a Varga az, akinek a pedagógiai érzéke no comment, viszont ő legalább emberként normális, jóindulatú. :)

Amúgy sok a magyartanár, reménykedj, h nem őt kapod.

2012. jún. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
uh, msot látom, hogy ez a kérdés tavalyi, bocs a felesleges szófosásért!
2012. jún. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az igazgatóhelyettes úr 38 éves korában vesztette el a szüzességét, és erre még büszke is. Ami a többi tanárról elhangzott itt föntebb, az is mind igaz. Ha normális baráti kört akarsz, és tanulni valami értelmeset, akkor nem a BEKG-be mész, ezt mindenki tudja. Ha középszerű alatti, "futottak még" tanárok magyarkodó mázzal leöntött maszlagát akarod magolni (a jelenlegi tantestületben 3 férj-feleség pár van például, nyilvánvalóan nem nepotizmus, hanem mindketten annyira kiválóak szakmailag...), miközben el vagy zárva a körülötted zajló világtól, és az életed 6 legszebb évét tönkre akarod tenni, akkor pedig menj a Budapesti Egytemi Katolikus Gimnázium ba.
2013. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ekgba nagyon jó baráti körök. Csak jó ember ismerőnek kell lenned!
2013. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám ki ott.
2017. okt. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Már írták, a rajztanár N.O. miatt nem ajánlanám ezt a sulit.
2020. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!