Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Könyves Kálmán...

A budapesti Könyves Kálmán Gimnáziumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Főleg ezekre lennék kíváncsi:

KÖZÖSSÉG

Oktatás

Tanárok

A reál tagozaton milyen tantárgyakat tartanak emelt szinten?


2011. okt. 1. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Odajartam es imadtam! A kozosseg nagyon jo volt, legalabbis a mienk, de a baratnom huga is nagyon szereti az osztalytarsait. Az oktatas szinvonalas, de azert akad 1-2 targy ami sajnos nem olyan jo. Pl. az en angolom remes volt, de a masik csoportte, kivalo. (ennek ellenere a 33 fobol, 27-nek lett nyelvvizsgaja). A tanarokat is nagyon szerettem, tobbukkel ma is tartom a kapcsolatot. (2 eve vegeztem) En csak ajanlani tudom. Real tagozatos voltam, de bioszon kivul semmi extra nem volt a nem reallal szemben, csak talan annyi, hogy azonos erdeklodesu emberek jartak 1 osztalyba. (a biosz is csak annyi, hogy mas sulikkal ellentetben nekunk 4 evig volt) Emeltre meg az veszel majd fel amit akarsz. Ha van meg kerdes, irj.
2011. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még az lenne a kérdésem hogy milyen a fiú-lány arány egy reálos osztályban ? Engem inkább a reál érdekelne . Itt a bioszt , a matekot , a fizikát és a kémiát tartják emelt szinten ?
2011. okt. 3. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Nalunk a fiuk voltak tulnyomo tobbsegben, ok voltak 18-an lanyok meg 12-en. Irtam hogy semmit nem tartanak ugy emelt szinten, hanem ha valamibol emeltre akarsz menni, akkor 11-tol megteheted. Biosz meg 4 evig van, mig mashol csak 2 evig szokott. A realos tanarok viszont sokat kovetelnek, de jol is tanitanak. :)
2011. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!