Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmányosok, írnátok néhány...

Pázmányosok, írnátok néhány szót a suliról?

Figyelt kérdés

JÁK érdekelne elsősorban, oda készülök jövő szeptemberben (nemzetközi igazgatási) de bárminemű információt szívesen fogadok az iskoláról, a tanárokról, a légkörről, a tanítás minőségéről, a kollégiumról, egyszóval mindenről ami csak eszetekbe jut.

Csak őszintén légyszi! :-)


2011. júl. 10. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is igazán érdekelne, jó kis kérdés (:
2011. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Két évet jártam oda utána átmentem az ELTE-re, életem legrosszabb döntése volt a Pázmány.

Végtelenül sznobok.

Töményen nyomják a vallást.

Tanárok jók, kb 70%-ban azok akik az ELTE-n és a Közgázon vagy Szegeden tanítanak.

Igazi közösség sztm nincs, max ha piálni akarsz és nem tanulni.

Borzasztóan bürokratikus és hierarchikus a rendszer.

A TO-s néni atyaúristennek képzeli magát és nem éppen segítőkész.

Nem lehet önálló véleményed igazán, egy kisebb agymosáson kell keresztülmenned, nem csak vallási tekintetben

A Pázmányra utáltam bejárni, meg is látszott az eredményemen, a második évben csak azért hajtottam, hogy átmehessek az ELTÉ-re.

Pázmány első év átlaga 2,9, az ELTE-n még az utolsó évben is 4,7 volt, a diploma pedig summa cum laude, pedig az ELTE-n magasabbak voltak benyomásom szerint a követelmények kb 20-25%-al, de imádta oda járni.

Bocs, nem akartalak lehúzni, de azt kérted, hogy legyen őszinte.

Remélem lesz olyan aki pozitívan tud majd nyilatkozni és egy kicsit megnyugtat benneteket.

2011. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az őszinte válaszod, a sok negatívum ellenére nagyon hasznos volt!
2011. júl. 10. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!