Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sztetek kevés 434 pont BCE-KIK...

Sztetek kevés 434 pont BCE-KIK nemzetközi igazgatásra?

Figyelt kérdés
tavaly 425volt, és félek, hogy ez kevés lesz, akik ide jönnek azoknak mennyi pontjuk van?
2011. júl. 10. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

451 pontom lett

csak pozitívan állj a dolgokhoz, elég lesz az :)

2011. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát 2 hét múlva ilyenkor már tudni fogod :) viccet félretéve idén elképzelhető, hogy 1-2 ponttal csökkennek a ponthatárok, hiszen a nyelvvizsgák kevesebbet érnek, de ha mégsem, ennyit nem hiszem, hogy nőni fog. Szerintem benn vagy :)
2011. júl. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első diplomámat én is ott szereztem, imádni fogod, a Corvinus a legjobb felsőoktatási intézmény ezen a területen is.

A ponthatár miatt ne aggódj benne vagy a keretbe bőven!

2011. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én első helyen jelöltem, és egy ismerősömmel, aki szintén oda megy, 460 pontunk van. De nem jelentkeztek sokkal többen, mint tavaly, és tényleg, sok mindenért kevesebb pont jár idén.
2011. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy lehet ennyire jó érettségit írni, 460-450pont nagyon sok ha nekem is annyi lenne nem aggódnék, de ahogy elnézem az előző évek statisztikáit, hogy évről évre 30-40pontokat ugrik a ponthatár, hát úgy már nem vszínű, hogy bennevagyok
2011. júl. 11. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én sem tudom, hogy lehet nagyon jó érettségiket írni, főleg emelt szinten. Eléggé meg van kötve a kezünk a többletpontokkal is. Nekem OKTV miatt van ennyi pontom. (Töriből és magyarból duplázom, mind2 középszintű.)
2011. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!