Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 422 pont elég lehet a Corvinus...

422 pont elég lehet a Corvinus nemzetközi igazgatásra vagy az igazgatásszervezőre?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 12:54
 1/8 anonim válasza:
Még sok is !!!! ×D :)
2010. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy fórumon azt olvastam, hogy a Corvinuson a nemzetközi gazdálkodásin 440-450 pont kell valószínűleg, akkora a túljelentkezés.
2010. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem nemzetközi gazdálkodást akartam írni hanem igazgatást.
2010. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Én egy fórumon azt olvastam, hogy a Corvinuson a nemzetközi gazdálkodásin 440-450 pont kell valószínűleg, akkora a túljelentkezés."


És ennek mennyi az alapja? -.-

Ha egy felvis alkalmazott írná, aki belelát a rendszerbe, azt megérteném, de aki semmit sem tud, még az állami helyeket sem tudja, az minek találgat?

Senkit se kell itt ezzel riogatni, senki sem tud biztosat. Majd 22-én este...

2010. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg felvi.hu-n szakokra lebontva a jelentkezéseket, hányan jelöltél a választottad első helyen! Aztán nézd meg, mennyi az irányszám maximálisan. Aztán kérdezősködj, fórumon vagy akár itt, ki hány pontot visz. Ha sokan jelentkeztek, többszöröse a mennyiség a felvehetők számának, és sokan vannak annyi ponttal vagy többel, mint te, akkor lehet, hogy nem.

De majd kiderül.

2010. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tavaly a Pázmánynál is ugyanennyi volt a jelentkező, sőt egy kicsivel több. Ott 396 volt a ponthatár, szóval ez a 440 pont egy igazgatási szakra eléggé irreális...
2010. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

hahahahahahahahaahahaaha

Hát azt hiszem mindenki nagyot koppant, amikor kiderült, hogy 425 a ponthatár (több mint jogra), úgyhogy korántsem irreális, és jövőre csak még több lesz. Úgyhogy hajrá!

2010. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tényleg425 volt, sztem fogják emelni jövőre, szóval tanulni kell:)
2011. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!