Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az osztályfőnököm kötelezhet...

Az osztályfőnököm kötelezhet arra, hogy vegyek részt a szalagavatón és a ballagáson?

Figyelt kérdés
Szeptembertől végzős leszek és ugye az utolsó éven van szalagavató és a ballagás. Nos, én egyik eseményen sem szeretnék részt venni és azt szeretném megtudni, hogy kötelezhet-e arra az osztályfőnök, hogy részt vegyek ezeken az eseményeken? Esetleg valaki, aki volt hasonló helyzetben megírhatná, hogy ő hogyan oldotta meg.
2011. júl. 11. 02:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Tudtommal nem. Nekem volt olyan osztalytarsam, aki nem tancolt a szalagavaton (a szalagot azert _illik_ atvenni). Miert nem akarsz, ennyire utalod az osztalyod?
2011. júl. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Ezek kötelező iskolai programok, ha nem akarsz elmenni, orvosi igazolás kell.
2011. júl. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
33%
Szerintem hülyeség hogy kötelező! Mert ha nem mész el, gondolom nem megy érted és nem állít fel a színpadra. Bár szerintem azért gondold meg, én is utálom az osztályomat, de azért ilyen egyszer van az életbe... Ja és a mi sulinka volt rá példa hogy valaki nem ment a szalcsira. Volt aki már ott berugott és azért, volt aki egyáltalán el se ment. Ha nem akarod, nyugodtan vond ki magad
2011. júl. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem kötelező, de szerintem elég tapló dolog mindenből kivonni magadat.
2011. júl. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Pedig lehet kötelező. Attól függ az iskola házirendje mit ír elő... Nálunk benne volt hogy ezek kötelező programok.
2011. júl. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
elvileg kötelező, de mégis mit csinálnának ha nem vagy ott... szard le, ha nem akarsz menni.
2011. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk is volt, aki nem táncolt szalagavatón, bár ezt se értem, én is béna vagyok az iylen tánchoz és lámpalázas is vagyok, mégis bevállaltam, mert egy gyík aki ebből kimarad. Ballagsról hiányozni szintén az, nagyon jó igazolás kell hozzá, h ne menj, és szólj elötte, mert megvannak a sorrendek, h ki-ki mellett vonul, meg majd ül le. De amúgy elég nagy lúzerség kimaradni, úgy is meg fogod bánni
2011. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért szeretnék kimaradni ezekből, mert a mi osztályunk nem osztály. Vagyunk 5-en az osztályban (szeptembertől lehet, hogy már csak 4-en, mert egy gyerek az utolsó hónapokban be sem járt már). És én csak kényszerből járok ebbe a suliba. Engem már csak az érdekel, hogy legyenek meg a vizsgáim és aztán el is felejtem, hogy valaha ebbe a suliba jártam.
2011. júl. 11. 14:09
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ugye venni kell rá öltönyt/valami ünneplős cuccot, amit ott kell viselni, elvileg nem tehetik kötelezővé.


Nálunk egy lány nem táncolt, szalagot kapott, de a tanárok szivatták emiatt, mert kimaradt, érettségin is belekérdeztek olyanba, hogy még a mi fülünk is kettéállt... Szóval nem kötelező, de a tanárok minden miatt tudnak szemetek lenni...

2011. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én csak egy egyszerű szakiskolába járok, itt nem annyira nagy a követelmény, mint egy gimiben vagy szakközépben.
2011. júl. 11. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!