Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elég lesz ELTE Anglisztikára...

Elég lesz ELTE Anglisztikára a 406 pont idén?

Figyelt kérdés
Tavaly 399 volt (az állami). Á felvi-n azt olvastam, hogy idén kevesebben jelentkeztek, de ugyanakkor a felvehetők számát is csökkenteni fogják idén:S
2011. júl. 13. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerinted mi ezt honnan tudjuk?
2011. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

De szerintem felvesznek.

Bár, ha lenne valami gógyid akkor nem csak a tavalyit nézted volna meg, hanem a többit is.

Ha eddig soha nem ment 400 felé akkor valszeg 100%, h felvesznek.

2011. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy ki milyen érettségit írt. :P :D

Majd kiderül.

2011. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nemcsak a tavalyit néztem meg. Itt vannak: 2008: 367 2009: 398 2010:399


Kedves első! Nyilván nem azt várom, hogy tutira megmondjátok, hogy felvesznek-e. Azért van ott, hogy "szerintetek". Egyébként, ahogy látom tele van ez a témakör ilyesmi kérdésekkel, valószínűleg már mindenki izgul, a 21-ei ponthatár kihirdetések előtt és valami megerősítésre vár mindenki.

2011. júl. 13. 15:28
 5/11 A kérdező kommentje:
13:59-es: Szerinted mi alapján tudom, hogy 406 pontom van, ha nem az érettségi alapján? :D
2011. júl. 13. 15:29
 6/11 anonim ***** válasza:

mások eredményére gondol..

eltén ilyen magas a ponthatár?

egyébként átlagban érdemes figyelni a jelentkezők számát

Valószínűleg felvesznek de neked ez körömrágós lesz egy hétig: D

2011. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy kinek milyen lett az angolja, én elrontottam nagyon, meg k*rvára kevesebb pontot adtak a szóbelin is, mint amire számítottam (emelten ez sajnos tanár- meg bizottságfüggő...). Így 74% lett. De amelette megvan a felsőfokúm, amit tudom, hogy nem számítanak be, de megőrülök, ha C1-es angoltudással nem vesznek fel, egy ilyen elb*szott érettségi miatt.


Hát az biztos, hogy körömrágós lesz:S Főleg, hogy most látom tavaly a 21. helyen volt, idén meg a 16. a legnépszerűbb képzések között:S Bár ez csak a szakra vonatkozó statisztika, nem külön az ELTE anglisztikára.

2011. júl. 13. 15:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Személy szerint örülnék, ha 390 körül lenne... :D De tudom, hogy ez nem lehetséges, úgyhogy megbarátkoztam a gondolattal, hogy nem az ELTE-n fogok tanulni.
2011. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem simán van esélyed, én drukkolok neked.

Én is anglisztikára jelentkeztem, de én a Pannonra (tavaly 353 pont volt a határ) nekem most van 396. Az angol érettségimet nekem is lehúzták, az írásbeli megvolt 92% erre a szóbeli, amit mellesleg nem éreztem rossznak, lehúzta 86%-ra. A felsőfokú szóbelim 94% volt, szóval érdekes. :D

Sok sikert neked!


19/L

2011. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nekem meg 19 pontot adtak szóbelin 30-ból, amikor a szempontok alapján ahogy összeszámoltam, többnek kellett volna lennie sokkal. Nyelvtani hibáim nem voltak, szókincs, kifejezés mód is meg olyan volt, hogy a vizsgáztatóknak kb. tátva maradt a szájuk meg bólógattak folyamatosan. Direkt bevetettem a C1-es szókincsemet. De hát sajnos nem a vizsgáztató pontoz, őneki meg úgy látszik nem jött be, amit mondtam....na mindegy, azért már jó lenne tudni, hogy felvettek-e vagy októberben mehetek újra...
2011. júl. 13. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!