Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE vagy SZTE anglisztikára...

ELTE vagy SZTE anglisztikára menjek? Mindkét helyre felvennének, van elég pontom. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Segítsetek eldönteni légyszi! :S
2010. jún. 19. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Az ELTE jobb suli. De amúgy én abba mennék, amelyikhez közelebb lakom.
2010. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bátyám elte btk-ra jár, néha votlam benn nála, a közzösség tetszett, meg voltam bölcsész napokon, azt is jól megcsinálták szerintem, felléptek stand up-osok is :)

alul a pincében pedig ott van a könyvtár klub, kávézhatsz, délután 4től meg sörözhetsz :), vannak kvízek, koncertek(persze ne ilyen nagy nevekre gondolj,meg hazai sztárokra)

én csak ennyit tudok mondani róla, bocsi :)

2010. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ELTE-re, mert akkor szaktársak lennénk :D
2010. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Utolsónak: ez lesz a döntő szempont. ;) :P

2010. jún. 19. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem SZTE. Barátom most végzett ott anglisztikán, és imádta. Most ez ELTE-re jelentkezett MA-ra, de ott a tájékoztatás nulla, június elején küldenek levelet, hogy küldjön be motivációs levelet május 15-ig, meg hasonlók. Június közepén írják ki, hogy adott szakra követelmény ám bizonyos szakképesítés, bocs, hogy eddig nem szóltunk. És nem mi voltunk a bénák, mindent végignéztünk. Szóval el vannak szállva nagyon, azt hiszik, mindent megtehetnek, mert ők a nagy ELTE. Nálam elásták magukat. Szegedet pedig imádom, maga a város is szuper, ott is van minden, ugyanúgy, mint Pesten, de sokkal emberibb. Én mindenképpen az SZTE-t választanám, ha tehetném. De engem nem engedtek olyan messzire. :( Élvezd ki helyettem is, ha végül oda mész. :D
2010. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
19:29 Nagyon-nagyon köszönöm! Eszméletlenül sokat segítettél! Most véglegesült bennem, hogy SZTE lesz. :) Igazából csak az utolsó 'lökés' hiányzott, köszi, hogy megadtad. :D
2010. jún. 19. 23:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bár látom, hogy eldöntötted, hogy az SZTE, de, hogy meg ne gondold magad még egy szavazatot tőlem is kap az SZTE :-) Tényleg Szeged olyan fejlettségben mint Bp., csak sokkal tisztább, az SZTE meg jó ideje már a hivatalos rangsor szerint a legjobb vidéki egyetem :-)
2010. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy segíthettem. :) Majd küldj nekem képeslapot! Jajj, de szeretnék én is ott tanulni. De nekem maradt a füstös Budapest...
2010. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!