Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jelentkezett idén PPKE-JÁK-...

Ki jelentkezett idén PPKE-JÁK-ra (költségtérítésesre), és hány pontotok van?

Figyelt kérdés
Ha tavaly 300 volt a ponthatár, elképzelhető mondjuk egy 80 pontos emelkedés? Az érettségi statisztika szerint 1-2%-kal jobbak lettek idén az irodalom és történelem érettségik.. Mit gondoltok?
2011. júl. 13. 14:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy már csak néhány nap és kiderül, és nem lehet pontosan tudni, stb.. de kíváncsi lennék a véleményekre. :)
2011. júl. 13. 14:37
 2/8 anonim válasza:
Hát én elsősorban államilag támogatottra jelentkeztem, de nagyon sz*ptam a magyar emelttel, így csak 381 pontom lett. (440 helyett.. :/ ). Szóval marad a költségtérítéses. De oda biztos felvesznek... 80 pontot nem ugorhat. Az lehetetlen. (:
2011. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz! Mindenesetre én nagyon szurkolok magunknak :)Köszi, hogy válaszoltál! :)
2011. júl. 13. 19:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is elsősorban költségtérítésesre jelentkeztem, de csak 384 pontom lett, az angol emelttel jól besz*ptam :D :S

Viszont szerintem költségtérítésesre felvesznek.

És ne aggódj, 80 pontot biztosan nem emelkedett a ponthatár, szinte elképzelhetetlen szerintem :D

Sok sikert! (:

2011. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg nem emelkedik ennyit a ponthatár. Neked is sok sikert :) Talán majd találkozunk :)(remélem:D)
2011. júl. 15. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:

hány % lett a 2 érettségitek?


tandíjat h fiztetitek majd?

2011. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát mivel a szüleim nem tudnak támogatni anyagilag, ezért diákhitel.. :/ (első voltam)
2011. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a tandíj befizetését majd mindenki megoldja saját magának. :)
2011. júl. 16. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!