Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PPKE-BTK vélemény? Sziasztok,...

PPKE-BTK vélemény? Sziasztok, véleményt szeretnék a piliscsabai btk-ról. Nem Pest ugye, milyen az egyetemi élet, az oktatás? Jobban megéri mintha Pesten tanulnék?

Figyelt kérdés
Pestet ugye mindenki ajánlja,nagy pörgés sok ember,én is így képzelem el egyetemi éveimet.piliscsabai milyen ehhez mérten?
2011. szept. 21. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én most vagyok gólya, úgyhogy nem mondanám magam túlzottan tapasztaltnak, de imádok ide járni. Világéletemben odáig voltam Pestért, és nagyon tartottam attól, hogy unatkozni fogok itt, de erre ritkán van példa. :) Van rengeteg kocsma, ha menni akarsz valahová, mindig akad társaság. Ha meg pörgésre vágysz, felpattansz egy vonatra (vagy buszra, bár azzal még nem közlekedtem) és mehetsz a nagyvárosba, egy óra alatt beérsz, egyáltalán nem vészes, sokan járnak ki Pestről napi szinten.

Amúgy vannak bulik is, múlt csütörtökön volt a nyitó, jövő szerdán megint lesz egy hasonló.

A Campus gyönyörű, és eddig csupa jó fej emberrel találkoztam. Pszichós vagyok, úgyhogy a többi szakról nem igazán tudok nyilatkozni, de szerintem színvonalasak az órák, panaszkodást ritkán hallok. Nem igazán tudok róla mit mondani, én a nyílt napon beleszerettem a suliba, és nem bántam meg, hogy itt kötöttem ki.

(Csodálkozom, hogy ennél a kérdésnél még nem jegyezte meg senki, hogy a btk egy felesleges szánalom, ahová csak gyökerek járnak. Nem tudom, az ilyen embereket mi hajtja, de nem érdemes rájuk hallgatni.)

Milyen szakra szeretnél menni?

2011. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia,köszönöm szépen az őszinte és lényegretörő választ.Én nemzetközi tanulmányokra akarok menni,fel is vettek ebben az évben,(fel vettek volna)ha a sorrendet nem állítom össze szerencsétleünl,ezért lyukas évem van most.Jövőre is meg szeretném pályázni , csak ez a félelmem volt,hogy Piliscsabán nem olyan jó az egyetemi élet,mert 1 óra Pest,satöbbi satöbbi.Egyébként te ott is laksz a Campusban?

Az hogy btk nem is jelent semmit,az eltén az én szakom például a társadalomtudományi karokon van.Ez a btk-s dolog egy nagyon elterjedt közhely lett,aminek ugyan van valóságalapja(szabadbölcsészet)de nem minden szempontból.Azért ami késik,nem múlik,biztosan jönnek majd fikázós kommentek,de kit érdekel?:D

Szóval köszi a választ,lehet hogy jövőre ott találkozunk:)

2011. okt. 8. 01:22
 3/11 anonim ***** válasza:
1. válaszoló, koleszos vagy, vagy pesti albérletes? És melyik óra a kedvenced pszichón? És mi az, amit utálsz?
2011. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A színvonalra sztem nem ehet panasz, legalábbis pszichológián nem, a nemzetközi tanulmányokról nem tudok sokat, de az anglisztika, a romanisztika és a média kommunikáció nagyon jó, a töri elég kemény, a szociógiások zöme meg már szerdán hazamegy :))) (Jó nekik.) Vannak kötelező tárgyak, amiket a 3 év alatt el kell végezni: általános filozófiatörténet, bevezetés a katolikus hit rendszerébe, ószövetség, újszövetség, de ezeket ki lehet bírni. A környezet tényleg nagyon gyönyörű és az épületek is nagyon egyediek, hála szegény Makovecz Imrének
2011. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
* lehet
2011. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első volnék :)

Kolis vagyok, 10-15 perc az egyetem attól függően, hogy mennyire vagyunk fáradtak :D ha albérletbe mennék, akkor is Piliscsabán, mert hosszú távon szerintem ezzel járok jobban. Legalábbis a pesti ismerőseim folyton gondban vannak, ha valami esti program van.

Az összes órámat szeretem, kivéve az ált. pszichót meg a biostatisztikát, mert a matekos-fizikás dolgokkal nem vagyok jóban :D

Kérdező, én is hasonlóan jártam tavaly, ide nem lett elég pontom, máshová meg nem akartam menni...

Egy nemzetközist ismerek, neki elég rossz órarendje van így ránézésre (az enyémhez képest), pénteken még kettőtől is kezdődik egy órája, ami nem lehet túl jó megoldás, ha messze lakik valaki. De tapasztaltabbak szerint nem vészes, és ő se igen nyavalyog miatta. :D

Én remélem, hogy ide jössz, szerintem nem bánnád meg. :)

2011. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Boldog Gizella, Szent Péter vagy Iosephinum?
2011. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gizi.
2011. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A, B vagy C épület?
2011. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az 1. válaszoló akkor volt gólya, amikor én. :)
2020. febr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!